Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Makeup - koľko?

Príspevok v téme: Makeup - koľko?
obláčik

Koľko makeupu je ešte v norme na tvár použiť, aby toho nebolo moc? Totiž neviem, či si zle vyberám makeup (vyskúšala som už mnoho značiek) alebo len jednoducho neviem odhadnúť správne množstvo - aby ho nebolo ani málo, ani veľa. Mám na tvári začervenané miesta a tiež vyrážky, niekedy viac, niekedy menej. A vždy mám pocit, že pokrytie je na nič, na druhej strane sa obávam, aby som to neprehnala. Ak napríklad používate makeupy s flaštičkou, tak koľko "pumpičiek" si dáte? (ani nie celú, jednu celú, viac?)

A nanášate prstami, hubičkou alebo štetcom?

Lulita

aky make up pouzivas? baba, co ma bezproblemovu plet pouzije menej, ako ta s problemovou, daj si trochu make upu a na problemove miesta pouzi korektor, na zacervenane miesta zeleny, na vyrazky vo farbe tvojej pleti

gimienkis

Zalezi to od toho aky typ a pokozku mas. Podla mna by si mala ist za kozmetickou a ta by ti vsetko vysvetlila a aj ukazala ako sa treba spravne licit.niekedy staci Len par trikov a vyzerame lepsie. Urcite by som to skusila na tvojom mieste.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Makeup - koľko? - Fórum - ZDRAVIE.sk