Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hlboká jazva na tvári

Príspevok v téme: Hlboká jazva na tvári
adinkaa

Dobrý deň, na tvári mi po vyrážke (alebo skôr vrede) zostala hlboká jazva. Nie je veľká, ale keďže mám ako keby dieru v líci, vidno to... Prosím Vás poraďte mi niečo účinnné, moja kožná mi dala kopu letáčikov o krémoch, ale ja chcem niečo, čo je overené a naozaj to pomôže. Som žena, samozrejme, že mi takáto nepekná ozdoba na tvári vadí. 5 mesiacov som tam mala ten vred, ktorého ma nikto nevedel zbaviť a keď sa podarilo, teraz tá jazva. :/ Som už zúfalá. Ďakujem

womanP

Na atroficke jazvy (priehlbinky/jamky) contractubex nezaberie, ani ziadny iny krem, tychto jaziev sa zbavuje najtazsie, je nutne stimulovat kolagen v mieste jazvy mechanickym narusenim pokozky aby sa vytvorila nova vrstva pokozky a jazva sa vyhladila, to sa zatial da dosiahnut bud frakcnym laserom alebo dostupnejsim dermarollerom, a aj to chce trpezlivost a nezaberie u kazdeho. Ako bolo spomenute mozno sa este casom vyhladi jazva sama, ak je pomerne cerstva.. drzim prsty.

rhea

ahoj..je to individualne, niekto pochvaluje contratubex, ini vravia, ze s nim je to beh na dlhe trate... ja som ho pouzivala a nic,...na druhej strane som vysolila velke peniaze aj za silikonove kremy, ktore su zevraj spicka a nic... teraz chodim na laser a ani ten nepomaha... myslim ale, ze na hlbsie jazvy je lepsi ten contratubex...

Agnes999

Ako dlho tam tu jazvu mas? Predpokladam ze nie dlho. Ono sa to casom zvykne dost zlepsit a na tvari sa hoja jazvy ovela lepsie ako inde na tele. Ak by to tam ostalo aj po niekolkych mesiacoch, najidealnejsie riesenie bude navstivit plastickeho chirurga.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.