Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolest kolena po lyzovacke

Príspevok v téme: Bolest kolena po lyzovacke
Simonette184

ahojte:)
chcela by som sa opytat.....alebo skor poprosit o radu.....vcera som bola na lyzovacke a na tazkej trati som spadla dole hlavou na chrbte som sla asi 5 metrov a nohy mi zmietalo s lyzami a popukalo mi v kolenach...nemohla som vstat ale dokazala som to a este potom som lyzovala asi pol hodiny no stale som len padala nedokaza som regulovat nohy a tlacit na zem ked som sla rychlejsie... urcite tam nemam nic zlomene...ked som prisla domov tak cim dalej tym viac ma noha bolela v noci som nemohla zaspat...v kolene mam pocit ako keby mi tam puklo a nevratilo sa s5...opuchlo mi na vnutornej bocnej strane...myslite ze tam mam roztrhnutu slachu alebo co to je? je nutny lekar? chcela by som sa mu radsej vyhnut...

mate59

máš natiahnuté krížne vazy alebo meniskus.Daj si tlakový obvaz,alebo ak máš nákolenicu,použi niečo ako fastumgel a ak sa to nezlepší a neodpuchne, treba na RTG.A samozrejme klud a nezaťažovať.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolest kolena po lyzovacke - Fórum - ZDRAVIE.sk