Vsetko sa kazi, zdravie, bolesti a praca

Príspevok v téme: Vsetko sa kazi, zdravie, bolesti a praca
pia

ahojte pisem so slzami v ociach lebo uz neviem ako dalej. mam 26 rokov a minuly rok som zacala pracovat ako zacinajuca ucitelka, praca ma bavi naplna, nieje sice nejak dobre financne ohodnotena, ale vazim si ze aspon nejaku mam hoc len na 63% uvazku....avsak tento rok do toho prisli zdravotne poblemy, sice uz minuly rk som cely rok behala po gynekologoch, smer gynekologia-imunologia-urologia, mam husty biely kysly vytok, vytery nikdy nic neukazu, vyrok mam od casu ked som pribrala , prestala uzivat HAK a co som bola rok doma bez prace, brala som aj Roacuutane na plet. nikdy som gynekologicky problem nemala a teraz v kuse výtok, pálenie vulvy, ktore nereaguje na beznu liecbu, o tom kolko tisic korun som minula na lieky nespominam ani som zufala, sex s partnerom som preto nemala rok, vsetko dole ma páli, zajdem este ku koznej. Problem je v tom ze sa pridruzil dalsi zavazny problem zdravotny a to silna bodava bolest kolien. zistili mi vysoke ASLO 913 a oplucne chlamydie, som unavena, podrazneda, nervozna, ubolena, uzimena, mam depresie, beriem sice antidepresiva ale tie stoja za nic ked mam fyzicke bolesti, diagnoza stanovena este nebola na reumatologi, kedze pracujema ko ucitelka na strednej skole nemozem si dovolit vela chybat, som teraz objednana na vela vysetreni kardiologia, plucne, nefrologia, git..neviem ako to zvladnem, kedze si mozem vybrat len 6 peciek.....ked si spomeniem na casy ked som bola stastna a zdrava je mi do placu......bolia ma kolena, v tele mam silny zala a vo vytetroch sa nic nenaslo, k tomu vytok a pálenie intimnych partii, ked sedim v praci ide ma porazit ako ma to páli....citim ze takto dlho psychiky nevydrzim, niesom sice blazon, ale citim ze niesom v poriadku a vsetko sa na mna vali, hoc som mlada a mala by som byt zdrava. som zufala, su dni ked placem, do prace idem s nechutou, pretoze nemam zdravie. co mam robit, kde nast svetlo,..prosim pomozte

Lulu2011

by osm povedala, ze teraz to mam horsie...resp. vtedy som sa cely den len citila ako na vode, zamotana, cely den mierne tocenie hlavy, teraz co prichadza je zachvatove tocenie a dost brutalne, ale predpokladam, ze to bude to iste, teda dufam, ze nie nieco horsie, ma nebavi uz presediet cele dni u dr.

Lulu2011

pia - to bude uz do reumy, ked neodhalia pricinu, kolko mas rokov?

Cindy - ja som bola testovana na boreliozu, nemam ju, mne Betaserc zabral, bolo to vyslovene z vnutorneho ucha, na neurologii ma cely den len hore dole testovali, ale ked ma to chyti, tak je to masaker a trva to zvycajne 12-24 hodin, vtedy len cakam a cakam kedy to prejde

Cindy35

inak, ja k lekarom mam minimalnu doveru, odkedy sa jeden Mudrc. pomylil a 3 mesiace som zila s vedomim ze mam nador na mozgu a coskoro zomriem.. zaujimave ze 9 dalsich lekarov iba prebralo jeho zle nacitane vysledky magnetickej rezonancie..

Cindy35

Lulu, no ja to mam z vestibularu, ked sa toci, tak priserne, uz som to dlho nemala, tak tusim ticho pred burkou :-(( a ake lieky Ti na to dali? lebo mne Betaserk nezaberal.
povodnou pricinou je asi borelioza, ktovie, ja uz k lekarom nechodim, ked ma clovek vazny problem, zistila som, ze si musi pomoct sam, lekari len krcia plecami
docasne mi pomonla akupunktura, ale povodnu pricinu nevyliecila

pia

no je to hroza, rano ako sa zobudim bolia ma kolena klby, potom ako idem do prace ma boli bedrovy jeden klb musim ho rozhybat, tak pridem do prace páli ma tam dole, je to psychiatria, pomedzi pracu beham po vysetreniach... a ano vypustim tie sladkosti a bielu muku

nirv

hrôza to tu čítať. ale urcite na tvojom mieste vypustim tie sladkosti a bielu muku, ako ti tu radili. to je zivna poda pre bakterie. a tych mas asi pozehnane.dalej nieco na zvysenie imunity, aj crevnej aj vseobecne.

pia

Lulu2011: zvieracie? mam doma dvoch psov a kocura, hmm ale mne nasli tie plucne, trachomatis boli negativne z vyterov..

Lulu2011

pia - ono to znie smiesne, ale bez alternativy a pochopenia priciny sa zvacsa vydzraviet neda

chlamydie sa musia liecit min. 2-3 vkuse atb aby zabrala liecba, ja som schytala zvieracie a brala som doxybene 2 krabice, potom som to uz mala negativne

pia

nirv: zlateho stafylokoka mi zistili len raz z posvy a vulvy masivne asi pred dvoma mesiacmi . brala som na to dalacin klyndamicin atb bola som na vyter kontrolny a uz tam nebol. nikde inde ho potom nenasli