Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Najlepší krém na hydratáciu

lochness

ja mam tiez mastnejsiu, resp zmiesanu plet a na noc pouzivam mandlovy olej - uzasna vec, fajn hydratuje a celkom pekne sa vstrebe (a v noci mi mierny lesk nevadi) a rano sa nebudim mastna, ako som po kremoch zvykla.
cez den a pod make up si davam Garnier Essentials na zmiesanu plet, je taky lahky a gelovejsi, pekne vonia, rychlo sa vstrebe a nemam po nom ani mastnu ani suchu plet, kupila som ho sice len na skusku lebo bol v akcii, ale som celkom spokojna :)

Blondula

momentalne pouzivam kremy z lekarne znacky MEDI .su velmi dobre a jeden stoji okolo 3 € .ja mam nocny a denny,krsnej dcere som kupila mandlovy,velmi si ho chvali a maju aj hydratacny... skus a uvidis....

jana8

a nejaky iny krem? vichy patri medzi tie drahsie kremy, chcela by som nejaky lacnejsi? neviete este poradit? kazdopadne TinaM dakujem za radu.

TinaM

Ja pouzivam uz niekolko rokov vichy. Predtym to bola aqualia, tu nam teraz zrusili, tak si kupujem idealiu. Zalezi na tom, aky typ pleti mas a kolko chces investovat.
Mne tento krem vyhovuje. Ma jemnu texturu, staci male mnozstvo, pekne sa vsiakne a este aj pekne vonia :)
Ja mam plet normalnu, obcas mastnejsiu T-zonu.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Najlepší krém na hydratáciu - Fórum - ZDRAVIE.sk