Otázka na RNG

Príspevok v téme: Otázka na RNG
hejter

Ahoj RNG, poprosil by som ťa o radu. Bral som týždeň antibiotáka, po nich ma trošičku pobolieva žalúdok, chcel som sa spýtať, ktoré probiotikum by si mohol odporučiť. A ďalej, niečo na posilnenie imunity, čo by si mohol odporučiť?? Alebo ktoré konkrétne vitamíny? Mám veľmi zlú stravu, málo výživy, som ochotný aj priplatiť viac za kvalitný doplnok.

RNG

To su drahe susene brusnice. Lacnejsie dostanes cistu brusnicovu stavu alebo lekvary.
A este lacnejsie je brat berberine, co je ucinna latka aj v brusniciach proti urinarnym a crevnym infekciam. Davka je 2 x 1 gram, na to by si musela jest brusnica na hrste denne, nie len malicke kapsulky so susenym brusnicivym praskom.

irena g

Zaujima ma Vas nazor na doplnok Swiss brusnice max, cran-max tbl. 30x250 mg od Swiss Natural a tiez jeho davkovanie. Dakujem za odpoved.

RNG

Majuska , travenie zavisi od DOSTATKU kyselin enzymov mikrovlaknin a dobre osadenych criev probiotikami.
Nedostatok kyselin v zaludku znamena ze sa jedla poriadne nenatravia, kvasia a hniju a rozmnozuju sa v nich neziaduce mikroby, To cele ide do criev, kde hnitie a kvasenie pokracuje az to znici probioticku crevnu floru.
Samozrejme vznikajuce toxiny vyvolavaju zapaly, od zaludka az po creva a mozu zasiahnut aj pankreas.

Odporucam ti doplnit si chybajuce kyseliny, enzymy, mikrovlakniny a obcas nasadit kvalitne probiotika.

Majuska191

Ahoj RNG pevne verim, ze mi konecne niekto poradi a ja budem moct normalne fungovat . Cely zivot som nemala ziaden problem ale zrazu ma zacalo naduvat no nemam pocit nafuknuteho brucha.Tieto problemy trvaju uz viac ako 6 rokov a nemozem sa toho zbavit. Myslela som si ze je to v strave a tak som uz pomaly ani nic nejedla lebo som sa bala ze ma bude naduvat a je to neprijemne ked som niekde v spolocnosti a veelmi ma to trapi. Nemam ziadne krce len mi prekaza to nafukovanie. Bola som na vysetreni zaludka a zistili mi zapal zaludka a dvanastnika. Dostala som lieky no moje problemy trvaju aj nadalej. Prosim ta porad mi co by mi mohlo pomoct. Dakujem

RNG

Samozrejme ze moze, dokonca to odporucam, lebo aj cysty aj myomy su hormonalne zavisle a naviac Indonal a DIM zabranuje premene4 buniek v cystach na bujnejuce=rakovinne.
Ale na odstranenie neziaducich utvarov treba brat enzymy, najma entericky pokryte.

irena g

Prosim Vas, moze sa Indonal brat spolu s Wild Yamom, aj po prechode? Ucinkuje aj na myomy a cysty? Vdaka za Vas cas.

RNG

Vredy su sposobene skoro vylucne helicobacterom pilori.Tento sa da znicit zmesou antibiotik, ale aj prirodne
Nuz to ide roznymi, ako napr koloidna strieborna voda, 3 x 1/4 deci denne, po dobu asi 4 tyzdne.
Monolaurin 3 x 3 gramy denne, samozrejme kazdemu radim mikrovlakniny a probiotika, tym co maju malo kyselin(priznaky su pala a nafukovanie) si doplnit kyseliny, a enzymy.
Na hojenie vredov je dobre brat adaptogen DGL, 2 tabletky pozut 15 minut pred kazdym jedlom. Na hojenie je samozrejme dobra aj hojiva aloe vera.
Zinok tak isto pomaha, zinkove iony su tiez silne antimikrobialne.