Ako nájsť normálneho priateľa?

Magy

97Lenka17 - len aby to s tym vypadnutim za hranice nedopadlo ako s Katkou :DDD
Ja som mimo SK uz roky rokuce a mozem si len chvalit. Az na par veci z domoviny (jasne, ked som tam vyrastol a prezil detstvo) mi nechyba skoro nic. A uz vobec nie ta debilna slovenska zavistliva natura.
Az pochodis par krajin, ako ja, pochopis sama, aky su Slovaci vlastne ubohy zakomplexovany narod.
Treba sa len nebat, zobrat sa a vypadnut. zaciatky su tazke, ale ak zatnes zuby a zamakas, tak neboj, umriet ta na ulici nenechaju ;)

Iba Katka

Lenka, no vidíš, tak ked sa ta budú nabudúce pýtať, prečo nemáš priateľa, tak ich odbi, že ty chceš ísť po škole do zahraničia a vzťah by ti bránil

97Lenka17

lost- ja sa netlačím do vzťahu, len tie ich keci to je fakt niekedy sila, tak ako nech si majú vzťah ale proste normálny a nie každú sekundu nový, veď o čom to je?
prowler- neboj, o mňa tiež nezakopne ani slepý :D ako nemám mieri 90-60-90 :D :D ale aj tak som dosť chudá až moc 177cm a 55 kg neviem, čo povieš? :D
Katka- aj ja si hovorím, že vypadnem do zahraničia a v živote niečo dosiahnem, a oni? podľa mňa s takou psychikou skončia možno na vpp-čku

Iba Katka

Lenka, chápem ťa, aj moje spolužiačky mali vždy všetky priateľov a ja nič, prípadne len také 2-3 mesačné vzťahy bez zmyslu a budúcnosti, aj to len raz za rok. Aj to som toho prvého 3 mesačného mala v 17tich. Takže oveľa viac som bola sama, ako s niekym.

A vieš čo? Je to tak dobre. Áno, spolužiačky mali vzťahy, ale lietali zo vzťahu do vzťahu, jeden im skončil a hneď začal druhý. O čom to hovorí? Asi tie ich vzťahy tiež neboli nejaké super, keď to tak vyzeralo.

Rozhodne netlač na pilu, tým že budeš stále niekoho hľadať si priateľa nenájdeš alebo si nájdeš len čosi také trojmesačné, ako som mala ja. Vieš kedy som sa dala dokopy s tým svojim terajším? Keď som mala po maturite a povedala som si "Fajn, buď ma vezmu na výšku alebo seriem na to, balím kufor a idem do sveta"

Paradoxne, do sveta som sa už nedostala

prowler16

97Lenka17
ak ťa to poteší, tak ja mám 28 rokov a priateľku som ešte nemal, nieže by som nechcel :) ja som chcel len o mňa nemá záujem ani figurína z výkladu, takže take it easy :)

lost

97Lenka17, zavidia ti, lebo nemaju bezproblemovy vztah :)

nirv, ktureeeee porovnanie :D kruteee :D (ten ako mat nejaku hracku alebo psika - prvy prispevok) no a ten druhy, to je skor smutnee a smutnejsie...

97Lenka17, tiez ma tak, i ked len okrajovo, stvala tato predstava, alebo skor tento "problem" presne tvojom veku :) odvtedy ubehli dlhe roky, presnejsie 8, a az do 98.% z toho casu, som na vztah ani nepomyslel :D - ale to je cislo z brucha, je to skor myslene ako hadanka, pointa je, ze mam 24 a ak by som teraz mal byt sam, zostal by som... a myslim ze by som zostal sam velmi dlho, kludne aj donekonecna :) lebo urcite by som si nehladal niekoho, len "aby bola" resp. ze kazdy "ma a ja nemam". Ale ver mi, skor ci neskor sa postastni kazdemu, a ked sa to moze stat mne, tebe sa to stane urcite tiez :D akze dont worry, just be happy (...and study :P )