Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako prebieha očné vyšetrenie?

zdenička

Ja som bola na očnom vyšetrení a dopadlo to hrozne!Dali mi kvapky až toľko,že som ich mala až na tričku.Asi 5 hodím som dobre nevidela,ale potom ten horor.Dostala som závrat.Trvá už tretí deň.Nemôžem poriadne spať a cez deň ledva prejdem.To je moja reakcia na očne kvapky.Skrátka mám smolu.

gimienkis

Ak ides na vysetrenie oci tak zvycajne das hlavicku do takeho stroja a tam sa zapozeeas na take svetielko. Pokialsa pride na to, ze potrebujes okuliare tak ide iny postup, ale ten nepoznam. Niekedy kvapkaju do oci, ale myslim si ze len v pripade ak ide o vysetrenie na zakaly, tlaky.... A nalicit? Myslim si ze sa Nic nestane hrozne ak jeden den nebudes nalicena..

TinaM

pravdepodobne ti kvapnu do oci kvapky, ktore rozsiruju zrenice (budes vyzerat ako upirka ;), samozrejme srandujem, budes mat rozsirene zrenice), pozrie sa ti do nich cez pristroj a ides domov.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako prebieha očné vyšetrenie? - Fórum - ZDRAVIE.sk