Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stevia - skusenosti

luciano

Ja kupujem steviu v Tescu. V podobe malých tabletiek, ktoré sa nachádzajú v takom špeciálnom dávkovači z umelej hmoty. Sladím si tým kávu, mám veľmi rád silno sladkú kávu. A vôbec necítim rozdiel medzi cukrom a stéviou.

RNG

Inac aby som nezabudol, velmi sa to nehodilo aj potravinarom, tj najma vyrobcom cukru a umelych sladidiel, najma jedovatemu aspartamu.

RNG

Tvrdenie, ze stevia skodi na plodnost je loz, ktoru sa snazi sirit farmacia , ako proti kazdemu uspesnemu doplnku, ktory im berie zakaznikov.A dlho sa im to darilo, s pomocou FDA.
Viac na
natural-fertility-info.com
Inac ja pouzivam steviu prave pre jej vlastnost, ze podporuje regeneraciu buniek pankreasu ktory mam ako cukrovkar DM2 znacne oslabeny.

soffa

je to sice stara tema,ale stevia je nebezpecna pri dlhodobom brati ,sposobuje neplodnost ( alebo respektive oslabuje spermie!!!takze radsej trstinovy hnedy cukor!!

Ruthea

ja kupujem steviu (tabletovu) v DM drogerii, je to ina chut ale da sa na to v pohode zvyknut, uz mi cukor vobec nechyba. Urobite pre svoje zdravie vela ak ho tiez vylucite.

mate59

steviu normalne kupiš v čr v lekárni,aj kapsle,tablety,aj sušenu rastlinu.Je sladká, ale je to iné ako cukor, má svoju špecif. pachut.Zlepšenie od toho nečakaj, len náhrada cukru

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.