Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Henna na vlasy

Príspevok v téme: Henna na vlasy
repka

ake mate skusenosti?..ked chcem aby som mala cervene vlasy, tak ktora je najlepsia? a ake znacky odporucate? pomohlo vam to zregenerovat vlasy?
..a ked som si farbila cca pred 4 tyzdnami chemickou farbou na cerveno (nezosvetlovane vlasy, bez amoniaku farba) - kedy mozem najskor hennou....
vdaka za rady a skusenosti:)

kaciatko_7

ja používam už dlho hennu z dm, ale predávajú ju aj na nete tuším naturshop... a do zábalu si pridávam lyžičku bambuckého masla, lyžičku argánového oleja, lyžičku medu, k tomu hennu a zalejem to všetko horúcim čajom... ten striedam, ale väčšinou žihľavový... a farba henny je klasická hnedá, svoj odtieň vlasov mám tiež hnedý a farba mi ho troška stmavila... pred pár rokmi som si farbila vlasy klasickou farbou, ale to sa nedá porovnať aké vlasy mám teraz

repka

janus: a ty si zmyjes len cistou vodou.. a nijaku farbu ti nezanechava?

nathalia: tak ja som si uz musela potom umyt - ved ked este dva dni po hennovani a dvoch oplachnutiach cistou vodou som mala vsetko kriklavozlte - ale ze extremne
..ale farba na vlasoch mi zostala - a omnoho sytejsia ako po chemickom farbeni :) ...

dasky

baby a vedeli by ste mi poradiť nejakú značku henny, ktorá farbí do hneda bez žiadnych žltých a červených odleskov ?

nathalia09

vlasy po hennovaní by sa nemali aspoň 3 dni umývať,lebo tá henna ešte stále pracuje,niekde som to čítala.

repka

ja mam tu logona... ale ja si myslim, ked mi zanechava len zltu farbu, ze to bude tou zltou prisadou - nabuduce skusim klasiku cervenu..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.