Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chlorella

Príspevok v téme: Chlorella
Lius_8756

Ahojte, chcela som sa spýtať na vaše skúsenosti s týmto zázrakom, hľadala som už v starších témach ale nenašla som nič užitočné, čo by mi pomohlo. Pomôže mi chlorella na akne a taktiež prečisti organizmus? Máte nejaké osvedčené stránky, z ktorých by som si ju mohla objednať? :) Ďakujem za rady

SunNi

Ja mám na svojom balení uvedených 15 tabliet..až keď som začala užívať tablety, tak som sa dočítala na internete, že dávka sa mala postupne zvyšovať..už som to ale nemenila. Ak ju ešte neužívaš, začni s tými menšími dávkami :)

RNG

Neexistuje spravna davka, to nie je liek ale len potracinovy doplnok. ! gram je lepsi ako nic, 10 gramov je samozrejme lepsie, ako 1 gram.
Ale aj z jedla sa da "prezrat" takze nemyslim ze nad 30 gramov by som to niekomu odporucal, a naviac nechcite tym nahradit normalne jedlo alebo zeleniny. To je len doplnok, ktory obsahuje pre nas potrebne ziviny, najma vzacne a stopove.

Lius_8756

Dakujem dievcata, ale teraz som trochu zmatena, lebo 5 a 15 tabliet je rozdiel, tak ktora je ta spravna davka? Dakujem pekne :)

orchidejka

urcite si to kup v lekarni. chlorella a vlastne vsetky podobne pripravky su urcene na detoxifikaciu organizmu, cize akoby celkove precistenie organizmu, teda v konecnom dosledku by mala mat ucinok aj na akne. hlavne precistuje traviaci trakt - hrube crevo a tymm padom je potrebny zvyseny prijem vody pocas uzivania chlorelly. a denna davka je tych 3-5tbl s tym ze ak zacinas uzivat chlorellu, tak uzivas najskor jednu tabletu dennu potom dve atd cize postupne zvysovanie davky

SunNi

15 denne a je na tebe ako si to rozdelíš, či prípadne si dáš všetky naraz :) Ja si dávam vždy pred jedlom 3x denne po 5 tabliet. ..Niekde som však čítala, že by sa s užívaním malo začať postupne, a teda každý deň dávku zvyšovať až na tých 15, aby si telo zvykalo..Ja som však začala "zhurta" 15 a v pohode, nemám žiadne problémy :)

Lius_8756

Dakujem za informaciu, popytam sa teda aj ja v lekarni a dufam že mi to pomože :) A nevieš kolko tabliet sa ma prijat denne?

SunNi

Ahoj, aj mňa zaujímajú tieto informácie, už som tu dávala takúto otázku, ale nikto sa nechytil :) Ja som neobjednávala, kupila som v lekárni, veľké balenie 750 tabliet za 15€. Tým, že detoxikuje a čistí, tak pomôže aj na akné. Avšak, som sa dočítala, že tam môže nastať "prechodný stav", kedy sa tvoja pokožka zhorší, a teda aj akné..a to tým, že telo vylučuje všetky škodliviny aj cez pokožku.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chlorella - Fórum - ZDRAVIE.sk