Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

V noci sa my diali cudne veci

Príspevok v téme: V noci sa my diali cudne veci
adrian m

ahoj mam iba 14 a v noci sa my diali strasne cudne veci som chori asi chripka a nad ranom sa si moc nepametam mama my hovorila ze som sa vyklanal s postele a bolo my strasne zle buchal som si hlavu o stenu a ze som horoli o nejakej gravidaciji znie to smiesne ale bolo to strasne a co mam robit sa chcem spytat ? a co to je ? mal si dat na tuto noc nejaky liek ?

PoPotvorka

fiiiiha ... asi si mal nejake motoricke halucinacie ..... mne sa casto stava ,ze sa niekam prepadavam do hlbky samozrejme ,ze som v pokoji no mam pocit pohybu ,ale takto sa vo sne otĺkat ?! to zas nie ,teda este sa mi to nestalo a duuuufam ,ze ani .....

97Lenka17

Ahoj, určite to máš z horúčky, ak si si trieskal hlavu o stenu tak si mal nočnú moru, vtedy ja najlepšie ak ťa niekto zobudí a upokojí :)
ono to prejde, keď vyzdravieš

bluznenie

ja mám už 20 rokov, a pamatam si zatial len na dva tri prípady že som blúznil , mal som zvyšenú teplotu , inokedy sa mi to nestava ani nestalo ani raz :) človek potom robí a počuje veci ktore normalne nejsu realne :D dva krat sa mi to stalo este tak v cca 10-12 rokoch, pri spanku som počul divné zvuky a myslel som si ze to robí brat,velmi som sa bal ked som ho okrikol ochvilu to zacalo zas, tak som ho zradil rodičom , tí mu poriadne vynadali že prečo mi to robí ... ja som na to prišiel až neskorej, že to bolo len v mojej hlave ... :D

olivienka

tak ešte raz, spln a námesačnosť nemá nič spoločné, som toho dôkazom, že námesačný môžeš byť ktorýkoľvek deň v mesiaci :D ale ak ti ide len o to, tak dnes spln náhodou je :D
ale aj z tej horúčky to mohlo byť, jasné, každopádne nič smrteľné. nepanikár, vôbec sa to nemusí už nikdy zopakovať...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

V noci sa my diali cudne veci - Fórum - ZDRAVIE.sk