Môj jedálniček

Príspevok v téme: Môj jedálniček
111111110000

ahojte chcem sa vás opýtať či je moj jedalnicek spravny na chudnutie? (moja postava je typ hruška)
6:00 ovsene vlocky s nizkotučnym mliekom
9:00 1 kus ovocia ( jablko, banan)
12:00 zeleninova polievka s kuracim mäskom
15:00 nizkotucny tvaroh alebo biely jogurt
18:00 ryba alebo kuracie mäsko + zelenina
samozrejme pitny rezim a zelene caje a cvicenie na zaciatok mi staci 30 minut ale postupne ho budem pridavat
je to vhodny jedalnicek na chudnutie ???

111111110000

meriam 165 cm a vazim 68,5kg ale neviem mne tie porcie vyhovuju vobec niesom hladna pravda je obed je slaby ale z ostatne mi vyhovuje pretoze papam dost velke porcie
a len sa chcem opytat je lepsie nizkotucne, polotucne alebo plnotucne mieko a vyrobky z neho ??????

Fleur-de-lis

Co sa tyka mnozstva, suhlasim, je to malo. Je to vyslovene dieta a nie zdrava vyziva. A vysledkom diety je spomalenie metabolizmu a jojoefekt.
Jedlo kazde tri hodiny je vyborny napad, ale nie si vrabec, takze ak si nechces sposobit problemy, tak jedz mnozstva, aby si nebola hladna. Ak chces na obed naozaj len polievku, tak aspon hustu...
Ja nie som odbornik, ale precitala som si uz dost vela o zdravej vyzive. Je kopa stranok na nete, ci knihy s receptami. Ak mas na tanieri zdravu vec, ja by som sa nebala najest pekne do syta, vsak to aj odporucaju :)
mozno si najdes nejake rady aj tu www.vladozlatos.com

zuzan-ka

Nie nie je to dobrý jedálniček na chudnutie. Ješ príliš málo.
Na tvojom mieste by som nejedla banány,majú v sebe veľa cukru. Ovsené vločky si môžeš spraviť aj s jogurtom alebo s mliekom+orechy+sušené ovocie.
Obed je strašne slabý, na polievke vydržať celý deň.
Týmto jedálničkom by si možno schudla, ale jojoefekt zaručený!

lolypop

Pekne len miesto tvarohu by som dal cottage cheese so žemľou a zeleninou paradajky,paprika.A tvaroh by som dal na 8 večer.A chýbaju ti zdrave tuky ako napr, orechy,arašidy a pod.