Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mám perfektný recept na chudnutie

Príspevok v téme: Mám perfektný recept na chudnutie
dana58

Ahojte ludia :)už dlhšiu dobu som sa pokúšala trochu schudnúť ,skušala som rozne diety ..písala som si jedálničky a rátala kalorie. ale nezaberalo to vždy som mala pocit velkého obmedzovania a preto som dietu často porušovala :/Bola som nervozna a nešťastná a tak som si povedala že takto to dalej nejde Začala som normálne jesť :) a schudla som za týždeň 2,5 kg a vôbec som nebola hladná ani som sa necitila obmedzená Môj jedálniček vyzeral takto :)

Raňajky : krajec chleba s cottage cheese šunkou tvrdým syrom a zeleninou

Desiata : vždy nejaké ovocie bud pomaranč,grep alebo jablko

Obed : Paradajková polievka , Kuracie prsia so zázvorou omáčkou,ryža

Olovrant : vždy nejaký mliečny výrobok - plnotučné acidko, prípadne ovocný jogurt- a pripomínam že vobec nemusí byť nízkotučný, kľudne môže byť aj smotanový čokoládový - ved predsa telo potrebuje tuky a jedným jogurtom nič nepokazíte a zaženiete chuť na sladké :)

Večera: celý 180 g cottage cheese 2 vajíčka na tvrdo + nejaká zelenina

Večera 2: bud plnotučné acidko alebo plnotučný biely jogurt

Takýmto sposobom to išlo dole jedna radosť :) nemusíte ani nejako priveľa športovať stačí každý deň nejaká tá prechádzka a uvidíte že výsledky budú skvelé :) tak vám držím palce ak sa do toho pustíte je to naozaj účinne

dana58

dakujem vám krásne za odozvy.. :) dufam že som vás trošku inšpriovala alebo povzbudila aby ste sa nebáli chudnuť a nebáli sa že zlyhate ...lebo kto sa bojí prehry už prehral. :) tak vám naozaj držím palce zvládnete to začínjte každý den s myšlienkou že všetko pojde podla vašich predstáv a uvidíte že to dokážete ani nebudete vedieť ako .:)

kamam

Danka58 ma pravdu. Myslim, ze toto funguje na kazdeho. Preto aj fitnes treneri odporucaju jest vo vecernych hodinach bielkoviny, nie sacharidy. Takto telo rychlejsie pali tuky. Len tak dalej, ja som sa tiez jeden cas takto stravovala, a kilecka isli dole jedna basen :-) drzim vsetkym zanietenym palce :-)

amanda23

ta vecera by sa mala skladat z uhlohydratov, nie bielkovin, tie by sa vecer nemali jest..uhlohydraty su chlieb, ryza, cestoviny, zemiaky mozno kombinovat so zeleninou...
ja som schudla kedysi na delenej strave.. rano ovocie, mnozstvo, aby som sa zasytila, obed - nejake dusene, varene maso so zeleninou, surovou , alebo dusenou, jogurt, njest skor ako 4 hodiny, potom vecer tie uhlohydraty + zelenina, ak som bola hladna, dala som si ten polystyrenovy chlieb, alebo celozrny s kyslou smotanou a rajcinou alebo inou zeleninou, medzitym vela pit, pomahal mi caj na chudnutie od herbex, slo to dole velmi rychlo a ziadne cukry, sladkosti samozrejme.

JessicaI

Dakujem za radu. Tak nejako sa pokusam schudnut... len keby som sa viac ovladala. Urcite to vsak funguje, pretoze podobne som sa stravovala pred vianocami a kilecka isli dole.

-kamka-

Ahoj, verím, že to môže fungovať, lebo v popoludňajších hodinách máš v jedálničku už len samé bielkoviny.

Magy

dana58 - ja neviem, ci ti to este nikto nepovedal, ale perfektny recept NEEXISTUJE!
pretoze kazdy ma iny metabolizmus, inu genetiku, inu crevnu mikrofloru atd.
postav vedla seba 100 roznych ludi, vekom, postavou, bmi, rasou... a davaj im vsetkym uplne rovnaku stravu, rovnake moznosti na pohyb, spanok atd.
a uvidis, ze na kazdeho to zaberie uplne inak. jeden bude chudnut, druhy priberat, tretiemu sa vyhadzu vyrazky, dalsieho bude nafukovat atd.
ja ti to samozrejme prajem, ze to zafungovalo akurat u teba. proste sa ti podarilo najst tu spravnu kombinaciu. a doladovanim to mozes len zlepsit.
ale prosim uvedom si, ze na kazdeho plati nieco ine.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mám perfektný recept na chudnutie - Fórum - ZDRAVIE.sk