Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo s odrastenými vlasmi?

Príspevok v téme: Čo s odrastenými vlasmi?
irise

Mám dlhé vlasy, ktoré som mala prefarbené na svetlohnedo naposledy v septembri...odvtedy mi uz odrastli asi 6-7 cm :/ chcela by som nechat svoju farbu konecne,aby som nemusela chodit kazdy mesiac ku kadernicke na prefarbenie... no vyzera to dost zle takto, este asi rok im bude trvat kym budem mat svoju farbu na celych vlasoch... Nemate nejaky napad, co sa da spravit v takomto pripade,ako ich vylepsit ?

irise

diiiky za rady.. moje vlastne vlasy su mysacie hnede, ale ajtak ich chcem naspat, kedze ma nebavi ich vkuse farbit.. momentalne som mala na hlave taku rysavohnedu.. asi to spravym tak ze si dam nejaky odtien ktory je skoro taky isty ako moj.. no ale co ked mi tie odfarbene vlasy nechyti rovnako ako svoje? ?

Nataly_07

Aj ja som chodila asi styri roky na blond farbu ku kadernicke, tuto jesen som si ale povedala dost (kedze farba mi celkom znicila vlasky) a isla som ku kadernicke s jemne odrastenymi vlasmi aby mi ich zafarbila na priblizne rovnaku farbu. Sice sa ta hneda trocha vymyla, ale nie je to az take viditelne. Vlastne sa mi to zacina cim dalej tym viac pacit, neviem sa dockat toho ked mi odrastu este viac a ja budem mat ombre. ;) Ale inak sa pridavam k babam, daj si ich este naposledy zafarbit na pribliznu farbu tvojej.

gimienkis

tak choď ku kaderníčke, ona Ti s tým už niečo spraví ako pokusy experimentov prefarbovania a odfarbovania :)

zuzan-ka

aká je tvoja pravá farba vlasov? ja som to riešila tak, že som si nafarbila na približne moju farbu vlasov a ono sa to po čase vyzmývalo a už mám svoju farbu !

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo s odrastenými vlasmi? - Fórum - ZDRAVIE.sk