Depresia, psychické problémy

Príspevok v téme: Depresia, psychické problémy
Fofo_90

Dobrý deň,
moje problémy začali asi tak pred 3 rokmi, keď mi bolo permanentne zle od žalúdka. Pobehal som všetky možné vyšetrenia, ktoré boli negatívne, až nakoniec som po trištvrteroku skončil u psychiatra. Začal som brať antidepresíva, pomaličky sa všetko vrátilo do tak povediac normálu. Dva roky bolo všetko o.k., no od Vianoc sa to všetko opäť zhoršilo. A bolo to čím ďalej, tým horšie. Prestal som úplne chodiť do spoločnosti, nakoľko mi je v spoločnosti zle, mám závrate, je mi až na odpadnutie. Zrazu sa to všetko vrátilo na začiatok - ak to nie je ešte horšie ako na začiatku. Zmenil som psychiatra, zmenil som lieky, ale nepomohlo to (zatiaľ). Je mi stále strašne zle od žalúdka, nemám ani chuť do jedla, keď mám ísť niekde do spoločnosti, príde mi ešte stokrát horšie, až mám závrate a tak... Pomaly som úplne stratil chuť do života, nič ma nebaví... Neviem nikam ísť, som stále len zavretý doma... Áno, ja viem, že to je práve tá najhoršia chyba, že by som sa mal k tomu postaviť inak, ale bohužiaľ, nedokážem to.
Chcem sa opýtať, či sa tu náhodou nenájde niekto, kto si prešiel niečím podobným a nemohol by sa so mnou podeliť o skúsenosti, ako sa s tým vysporiadať, ako to prekonať a tak ďalej...
Ďakujem.

Mimulus

Katkaaa - to je ok :) Mám rovnaké pocity :) Ale vždy si treba povedať ,,nejak bolo a nejak bude,, A na všetkých a všetko sa jednoducho vykašľať - ignorovať všetky problémy a všetkých ľudí - uvidíš ako ti to uľahčí život :D

pomoc

Katkaa moja, čo sa ti stalo? Niekto ti ublížil? Máš nejaké psychické problémy? Nerob nič neuvážené, prosím a ozvi sa.

Heinischova

a ten predosli psychiater bol aky?
zamestnaj sa niečim, ja som schizofrenicka a mne okrem liekov pomahaju aktivity

Katkaaa

Nevydrzim. Musim spachat samovrazdu. Ten pocit sa neda opisat. Pocit totalnej prazdnoty a vyprahnuti citov, emocii,pozitivnych..akychkolvek..pozitivnych. Absolutne nic. Tryzen.

Katkaaa

ja tiez nemam nijaky kontakt s okolitym svetom, nikam nechodim, takze,neviem ti poradit, tak velmi by som chcela "nebyt mudra" -mam na mysli,byt normalna. Ano,byt normalna.

holubienka3

Ahoj ja mam podobny problem.ked ma nieco caka alebo idem ku doktorovi,mavam krce vzaludku.Zaludok je citlivy organ,reaguje na vsetko.Skus popri liekoch nejake bylinky na zaludok.ja uzivam tiez antidepresiva uz par rokov.mavam busenie srda z nicoho nic.je to hrozne otravne.teraz som zacala brat bachove kvapky,tiez skusam vsetko mozne.nechcem uz lieky,ale nedokazem bez nich fungovat.

mimka2

boze aj s preklepmy.. ja este som ti chcela napisat ze neberem ziadne lieky a nechcem ..ja radsej si vypijem vino..:// neviem ci to je spravne , no je mi fajn :) vyspim sa a mam chvilu pokoj a zas.. tak mzslim chyba niekto na pokecanie..by ta to vzchopilo. fakt by ti dal silu. ale kto boze-.. nikto sa nenajde ..kazdy mysli len na seba

mimka2

ahoj som tu ja. :). mavam depky zo seba.s toho ako sa chovma. nemam vnutorny pokoj ked sa rozpravam s niekym. praveze ako s kim.. mam odstup od ludi. ked som vonku a niekto po mne cumi viac ako moze:)..uz mam strasne stavy . vvie ma vytocit hocico. a navyse som skoro stale doma zavreta :( nejdem von ani bohovi.. a ked idem tak potom som ako tela lebo zas neviem co noveho som zmeskala.. ahc jo:( mam taky bordel v hlave ..ale aj doma:) nic sa mi nechce a to len preto lebo som sa utiahla- vies a ludia to vycitia a nik sa nenajde co by pochopil..vsetci su mudry..az moc. nemam zaujem o takych ludi. je fajn nieco dokazat..ale stale dookola? ..nech sa strcia..pisem o niekom..len tak.