Najlepší sex - milenka

M 25

nemením.. aspon ju stále oživujem, lebo ako vidíš, nikto sa o tom baviť s tebou nechce ;)

tak ti radšej dávam "rady", aby ťa nepovažovali za šlapku ;)

M 25

no tak na začiatku vzťahu nezvyknem hned skočiť do postele .. :D

a za tým, že sa nemusím nič učiť už, si stojím :D

sususu

no M25 len si nemysli, stale sa je comu priucovat...a mne je trapne na zaciatku vztahu pytat sa partnera, skor chcem prevziat iniciativu a prekvapit ho... stale je lepsie vediet od muzov co sa im paci vo vseobecnosti

M 25

nehovor v množnom čísle. ja sa priučiť nemusím .. a ked ma niečo zaujíma, tak sa spýtam priamo partnera, nie? však každý chlap je iný :D :D takéto všeobecné infošky ti budú na nič..

klasik12321

Co chces pocut, konkretnosti? Mne sa paci - pride v sexi bielizni, najlepsie v takej, kde su nekryte prsia a ... :) - urobi zopar striptizovych pohybov, vrhne sa na mna, pricom mi nedovoli dotykat sa jej ako ja chcem, sama mi nuka, coho sa mozem dotknut a coho nie a vidim ako ju to vzrusuje, oralne ma vzrusi, potom sa necha oralne vzrusit ona mnou, potom klasicky sex s vystriedanim vela poloh, pricom je tam stale vasen a vyvrcholenie do jej ust.(Manzelka ma zabije, ze vynasam z nasej spalne, ak si toto recita :)

sususu

no podla mna to ani nemusi byt z lasky, skor z vasne nie??? ale fakt aka je podla vas najlepsia milenka? ved piste, nech sa priucime :-D