Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Blondínky

Blondula

ja si uz nefarbim,som "prirodna" :D :D ale velmi sa mi osvedcili tie penove farby od Loreal...a vobec,znacka Loreal co sa tyka farieb je uplne najlepsia...

Janey

Super tak to asi skusim :) a ktora je lepšia lebo mne sa najviac páči tá 1010 a tá 1021... ja si to už asi dva roky farbim tak že nato dam zosvetlovač syoss to som ako kura žlta a potom nato robim niečo aby mi to chytilo nejak pekne, lenže chcem najsť už jednu ktoru si budem davať ...

Lius_876

Vies co, ja som v novembri tyzden pred stuzkovou trochu experimentovala a kupila som si farbu syoss, ze stredne plava , a chytila mi na hnedo. Bola som uplne zufala, ale nafarbila som si touto mojou osvedcenou a zafarbila mi aj tu hnedo-šedu co som si vycarovala tou druhou farbou. Takze ja ju naozaj vrelo odporucam :) Prekryla mi aj hnedu a chytila krasne :)

Janey

Už som aj ja tuto obzerala, lenže moje prirodzene vlasy mam tmave a bojím sa, že ked to nafarbím tak budu oranžové :(

Lius_876

Casting Creme Gloss od Loreal :) Su velmi dobre, nie su take agresivne ako niektore ine farby, neobsahuju tolko skodlivych latok. A blond odtiene maju naozaj krasne, prirodzene, ja osobne si kupujem pieskovu blond, alebo ladovu blond a nie je to ani zlte, ani oranzove, ani strieborne, proste krasna prirodzena blond :) Stoji okolo 5 eur a som s nou naozaj spokojna :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Blondínky - Fórum - ZDRAVIE.sk