Zlepšenie hustoty vlasov

Príspevok v téme: Zlepšenie hustoty vlasov
Silvika9

Po dlhej dobe padania vlasov mi vlasy viditeľne ubrali na hustote. Užívam zinok, padanie vlasov sa zastavilo, avšak ostali veľmi riedke. Existuje šampón alebo čokoľvek iné za rozumnú cenu? Mne sa celkom pozdáva L´oreal, ale aj nová Schauma s kofeinom. Píšte vaše skúsenosti, ďakujem :)

Lulita

ja zihlavove sampony nemam rada, vlasy su po nich take suche, ako zdrate, ja zase pivove sampony pouzivam :) a Yves Rocher ma tiez jeden dobry na hustotu vlasov

ale to vsetko je len povrchove, hustotu vlasov ovplyvnuje genetika a celkovy stav organizmu, takze s genetikou clovek vel anenarobi a stym druhym niekedy tiez nie, kazdopadne nejake tie vitaminy nie je odveci brat, vyziva z vnutra je dolezita

lilyianka

mne keď veľmi vypadávali vlasy, objednala som si jeden šampón zo Skalice ..nechcem robiť reklamu, daj si do vyhľadávača len skalický šampón a vyhodí ti to stránky naň..je k tomu aj balzam na vlasy... neviem čo je pre teba rozumná cena, šampón samotný stojí 23eur, bez balzamu, ale mne osobne pomohol .. vždy som vyzbierala po umytí plnú vaňu vlasov....

Lius_876

Aj ja som mala po nom vlasy otrasne, take zosusene a strapate :) Ja som tiež brala zinok a horcik, a kupila som si v DM take tabletky, volali sa Zdrave vlasy, nechty a plet alebo tak nejako, stali asi 5,50, obal je taky žltkasty a velmi mi pomohli :) A prestala som si vlasy samozrejme fenovat a zehlit a velmi sa mi zlepsila kvalita vlasov :) Takisto som si kupila vodicku biohaar ktoru som si kazdy den aplikovala ku korienkom :) A este su na vlasky dobre vitaminy vapnik, kremik :)