Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Antikoncepcia a nechraneny sex - po akom case

odpovedam

Ak si HAK zacala uzivat v prvy den menstruacie, si chranena hned. Ak v dalsie dni, minimalne tyzden cakaj.
Mimochodom, vsetko toto mas vysvetlene v pribalovom letaku. Beries tabletky, ktore zatazuju organizmus a neprecitas si, o co tam ide a ako to funguje? Tu na fore ti ludia nemusia dobre poradit.
Ak vsak nemas aspon 35 rokov, nizkohormonalna HAK nie je pre teba vhodna. Ale bohuzial dnesni gynekologovia to bezne predpisuju...

cherryberry

Ahoj, ak nie je v návode písané inak, tak si chránená okamžite po užití prvej tabletky.
A druhá časť otázky: nízkohormonálna antikoncepcia nezvyšuje pravdepodobnosť počatia, má také isté účinky ako každá iná bežná antikoncepcia. Ja som tiež užívala nízkohormonálnu, teraz je to bežné, takže žiaden strach :)

Samozrejme predpokladám, že antikoncepciu máš predpísanú kvôli ochrane proti otehotneniu. Ak si si ju predpisovala kvôli akné a podobne, tak tým si nie som celkom istá, ako to funguje, ale po prečítaní návodu budeš isto múdrejšia :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Antikoncepcia a nechraneny sex - po akom case - Fórum - ZDRAVIE.sk