Kto potrebuje schudnúť 20 a viac kíl - Podte do toho som nou!

stanka176

Ahojte bojovnicky :) ja momentalne ani nechudnem; ani nepriberam :/ ale aspon stale tych cca 8kg dole. Aj ja sa snazim zase nejako do toho dostat, ale nejde mi to :/ orchidejka, uvidis ked budes mat po vsetkom, pojde to dobre. Pastrnak, tak ti zavidim tvoje aktivity.. :) a vydrz

orchidejka

ahojte. ja sa ozyvam po dlhsom case. vcera som mala zase statnice, cize co sa tyka chudnutia - bola rada ze som nepribrala aj 10kg, kvazi som zase na tej vahe co nedavno. takze akoby zase od zaciatku. na jednej strane ma to mrzi ze som zase pribrala cosa mi minule podarilo zhodit ale co uz. pokracujeme dalej. asi mam aj paradne stiahnuty zaludok, vzdy ked nieco zjem tak ma normalne napina na vracanie, cize este si par dni pockam kym sa spamatam zo vcerajsieho soku a idem do toho. ale tesim sa s vami, za vase uspechy :)

lilian222

ahoj dievčatá, rada by som sa aj ja podelila o svoje skusenosti s chudnutim. u mňa išlo o dlhodobejšiu zmenu stravovania. držím sa už treti mesiac, podarilo sa mi schudnúť už 6 kg. cítim to na oblečení a aj okolie to registruje. hlavne sa snažím jesť pravidelne nie nárazovo. hlavným hrdinom mojich jedál je zelenina. ráno ovocie, večer už len niečo mliečne a zeleninové. sem tam aj niečo sladké ale zdravo sladké. potrebujem ešte dať dole tých 10 - 15 kg takze drzte palce...

pastrnak25

Milky, kíl mám veľmi málo dolu.....
iba nejaké 1,5kg až 2kg....podľa toho, či sa odvážim ráno, alebo večer...celkom ma to sklamalo...
ale zase nohy mám chudšie - to bude z toho bicyklovania. voľnejšie sú mi aj nohavice na páse (aj keď sú čerstvo oprané :))
zlepšuje sa mi kondička, oveľa menej sa zadýchavam...
znie to teraz tak alibisticky, ale aspoň nejaké pokroky robím....

pastrnak25

baby, ja som bola včera zase na bicykli..po ceste ma priateľ vzal do čokoládovne a odmietla som tam čo i len vojsť. Nemám pocit, že mám takú pevnú vôľu, že by som si nič nedala. On potom smutne odišiel, že tam ani on neide. Bolo mi to celé ľúto a ešte som sa aj rozplakala, že prečo ma nemôže podporovať.....jasné, že ma podporuje, ale nejako nechce pochopiť, že musím sa aj v strave držať...Večeru mi potom naložil toľko čo sebe (on zje veľa...), ale aspoň dodal, že ak nechcem toľko, že mu mám preložiť :). tak som mu polovicu jedla preložila na tanier...ako mu mám vysvetliť, že proste sa musím aj v strave obmedzovať? On je za to, aby som schudla, je zlatý, lebo so mnou veľa športuje, ale to jedlo nie a nie pochopiť. Už som mu to vravela niekoľkokrát...V noci ma ešte ponúkal čokoládou, tak som mu povedala, že už mám umyté zuby :)

stanka176

Pekny dnik zelam. Pastrnak, telo si vzdy vypyta, co potrebuje. :) ja som momentalne po nocnej, dobre vyspata, navarenee :) takze musim "pocvicit" rychlo :) mi zase akosi rastie brusko, i ked vaha zatial taka ista . Tak.. vela zdaru :)

pastrnak25

orchidejka, téma bola celý čas v kategórii diéty, nie?
Ako sa Vám darí kočky?
Ja som bola včera zase na bicykli, a taká trasa do kopcov, tak som bola spokojná so svojim výkonom :).
Ale veľa som pojedla večer, lebo som bola hladná z celého dňa, tak som mala trocha výčitky....

orchidejka

gratulujem vam :) ste dobreee
inak som si myslela ze nam niektor zrusil tuto temu, lebo som ju nemohla najst a ani medzi temami kde som prispela, som ju nenasla, ale asi ju len presunuli do kategorie diety. dufam ze vam sa ju podari najst..