Kto potrebuje schudnúť 20 a viac kíl - Podte do toho som nou!

Milky

A kolko mam kilo, je hnusna otazka.
Ked som zacal chudnut (3 roky spat), mal som 138,5kg.
Dal som dolu 55 kg, to jest som mal 83,2kg. Za rok. Behy denne 15km, viackrat za mesiac 64km.
Pred polrokom sa mi zblaznila stitna zlaza a v priebehu 3 mesiacov nabral pri rovnakej strave a treningu 15kg..
Takze teraz pracujem na tom, aby so mna nebolo prasa, ale dostal som sa na ludsku hmotnost..

Milky

Ahoj malaanka.
Uz som spat, uz 8 dni.
Teraz na sebe pracujem. Zatial za 8 dni som isiel cca 6 kg dolu, takze fajn.
Rano 600kcal protein, potom kazde 3 hodiny bebe keks. Dohromady 820 kCal denne.
Budto 2 hodiny denne beham, alebo 3 bicyklujem. Az dovcera, ked sa mi podarilo pokazit ho.. Takze od zajtra len to najlepsie, beh :o)
Preco sa ti nedari chudnut? Malo vole, zla strava?

malaanka

Milky
už si sa vrátil zo zahraničia?
Ako si na tom teraz s váhou a dietami.
Ja nič moc.
Prihlásim sa na tú stránku fb.

zdravo

kto by mal zaujem chudnut spolu a podporovat sa, rozbieham stranku na facebooku s mojimi radami, s ktorymi som schudla uz krasnych 13kg za 2 mesiace a pokracujem dalej :-) www.facebook.com

stanka176

Dobre ranko :) orchidejka, snazim sa aspon trosku "hybat". Hodinku rychlejsej chodze, pokial dojdem na zastavku :) lepsie nez nic, .. ked pridem domov, tak ma priatel vytiahne von na bicykel :) a to je zatial vsetko, este pridam aspon brusaky, + dalsie cviky.na brusko a uvidim. Orchidejka, daj tomu este par dni a skoci ti zase ta vaha nizsie :) a Pastrnak, myslim si, ze by si si tie gule mohla dat, ale v prijatelnom mnozstve :) a bude aj babka rada :)