Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Alkohol

Príspevok v téme: Alkohol
frederika33

dobry den, mam otca alkoholika, ktory pije uz dlhe roky, t.j. cca 35rokov. zo zaciatku to bolo celkom v poriadku ale pred desiatimi rokmi zacal pit alkohol s liekmi, neurol, ibalgin atd.a zostaval dost agresivny. pijaval tak po tyzdni a potom bolo dobre. a takto sa to stale dookola opakovalo. az raz padol a vzali ho do nemocnice a od vtedy pat rokov nepil. lenze kedze pred troma rokmi oslavoval okruhle vyrocit tak zasa zacal. zo zaciatku to to bolo v pohode ale postupne sa to iba zhorsovalo. uz pije mesiac v kuse, skoro nic neje a uz zjedol asi cca 400 pirul z toho 80%neurol a dost mu z toho hrabe. je nejake vychodisko z tejto situacie?

Luciana3911

RHTP
Ja mam tiež otca a pije,lenže ja si myslím že nieje alkoholik,ale ma psychickú poruchu.Cez týždeň chodí do práce,je v pohode, a príde výkend a ide ich doma pomaly pozabíjať.Ja tam už chvala bohu nebyvam,ale mama a brat ešte hej.Neviem vobec ako na takehoto človeka treba ísť,ako sa knemu spravať,tak aby sa začal normalne chovať,neurážal mamu,vážil si ju,aby sa konečne uvedomil čo vlastne chce.Vie mi niekto poradiť?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Alkohol - Fórum - ZDRAVIE.sk