Pásomnica

Príspevok v téme: Pásomnica
sikmen

zdravim mam pasomnicu... teda ta potvora zo mna vylieza uz 3-ti tyzden, ale stale mam tie iste priznaky ako keby to bolo zive ... a v bruchu citim na tom istom mieste pohyby... neviem, ci je to uz mrtve a iba doznievaju problemy s mrtvym parazitom alebo je este zivy... uzil som praziquantel dokopy uz 12 gramov este ma caka 6.... plus este vermox... staci to?? lebo uz to trva dlho... dakujem za odpovede

olinkaa

no ja som tu niekde citala ze parazity ma kazdy, tak som sa chcela tiez "vycistit" ale v lekarni mi nic nedali, lebo ze bez predpisu nesmu!! a ten protokol dr.clarkovej som brala a vobec nic sa nedialo.. zase len vyhodene peniaze.

agibrej

Ahoj chcem sa opytať o aku pasomnicu ide...Taeniu solis-hovedziu.ci taenia solium bravčova???ci rybia....

Ano prazikvantelje fajn no odporucam ti Yomesam najdes ho na stravke egyptfarma...a zapiť to treba prehanadlom-glauberovou solou aby vysla cela....

V pripade že je to rybia tak to je pruser tam treba dva dni hladovku potom vypiť yomesan...a tak lavor a mozna ju celu aj vygrcate....viac info a pomoc agibrej@gmail.com

zuzka78

Ved som to aj chcela zaniest, ale to nie je take jednoduche. Odpisali mi co som si nasla tu v Ba kde robia tieto odbery, ze maju toho velmi vela, ludia su velmi zaparazitovani:(. V minulosti som sa preliecovala na parazity, len som do nedokoncila, potom som podstupila este 2x taketi preliecenie, asi ich to zabijalo, lebo som mala neskutocne krce a lietacky na wc. Zatial som to mala v stolici, takze nic moc, ale jedna doktorka, ktorej mam ist na diagnostika v maji, tak mi odpisala ze je dobre ked idu von stolicopu, asi je horise keby ostali v zaludku. Skusali ste diagnostikovanie cez pristroj?

GoFruit

Kup si knihu od malachova ako sa zbavit parazitov. Tam mas prirodne liecby. Ak chces chemicke tak to neviem. Doktori s tebou robit nic nebudu. Mala si si to zachovat a odniest k doktorovi. Mozno keby to videl na vlastne oci...
A smiem sa spytat ci to z teba vychadza len takbez akejkolvek liecby? Ci nieco beries?

zuzka78

Ahoj odpovedam. Vo štvrtok to boli take podlhovaste hnede, vyzeralo to ako suche stebla travym take dlhsie a v piatok som tam uz mala biele zrnka, nie prilis velke ale bolo ich velmi vela. Mam velky problem ist na velku, niekedy 3-4 dni vobec a potom ma chyti tak ze beham v kuse aj ked len po troske na wc. vcera sa mi zdalo ze uz je to o hodne lepsie. Cez vikend som mala z toho poriadny stres, ze co som si nasla. Odporucili mi Paraprotex, ale ked som pozerala co to je, tak je to sice aj na parazity ale hlavne na zvysenie imunity. Tak neviem ci si to mam kupit.

odpovedam

zuzka, podla toho co mam nacitane, tak by to teoreticky mohli byt a) rybie pasomnice, male a tenucke b)ak je to cierne a hrubsie, tak vajicka motolic (to su take akoby cierne vlasy) c)skrkavky, ale tie by si asi spoznala, tie su hrubsie, asi ako dazdovky d)mozno nejake filarie, ale tie su skor v podkozi a inych organoch ako v creve.
ako asi dlhe boli a akej farby? objavuje sa to pravidelne, ci len teraz? niekedy take utvary moze sposobit aj vlaknina, zvlastne utvary tiez aj kvasinky, ale neviem, ci aj take nitkovite. mozno aj nejake prvoky take vytvorit mozu. ja som napr roky mala obcas v tom fyziologickom zenskom vytoku take kratucke bledomodre vlakienka a kedze som to mala odkedy som zacala dospievat, tak som si myslela, ze to je jeho normalna sucast. ale viem, ze kedysi, ked som sa ucila, som si precitala nieco o prvoku trichomonas vaginalny a ze on take vlakienka moze robit, ale nejak som tomu nevenovala pozornost. no a po prelieceni entizolom (ktory som brala vramci celkovej protiparazitnej chem. kury) to zmizlo a uz sa to vobec neobjavuje. takze fakt nejaka provokova zataz to bola.

odpovedam

priroda ze je kruta? ano je, ale na druhej strane vie byt aj nekonecne krasna ;) kto chce vidiet zlo a zle veci, tak ich vidi, kto chce vidiet krasu a dobre stranky, tak ich tiez vidi. a citacii patologa tiez nemusim verit, nepoznam ho, ktovie v akom kontexte to povedal a ci opat nejde len o "urban legend". a ak to tak aj naozaj je, ako je mozne ze este stale je dost ludi, co sa v zdravi doziju vysokeho veku? mozno od prirody naozaj mame mat v istom mnozstve parazity (ked vynecham duchovnu stranku veci), aby bola rovnovaha a na dalsich faktoroch zalezi, kedy sa ta rovnovaha vychyli v nas neprospech ci prospech. a to je ta sila psychiky, ducha kazdeho jednotlivca. ja osobne, ked sa citim dusevne vyborne, tak mi nic nie je, akonahle sa dostavia rozne neplodne a inak neprijemne myslienky, na zdravi sa to hned odrazi zhorsenim.

tony, ano si pravdepodobne vylieceny, z toho parazita, ktory ti robil citelny problem. stale vsak pracuj na sebe a svojom zdravi, aby si mal vsetko v rovnovahe. a jasne, ze ma kazdy parazity (ved to su aj bakterie ktore su naozaj vsade, na kozi na rukach ich mas spustu, aj barskde inde, kvasinky, plesne, viry, pripadne prvoky) ale neznamena ze ma kazdy cervy. a cervy ak aj niekto ma, tak tiez ho nezeru zaziva, iba toxikuju a otravuju, su aj pripady takych tych masozravych potvor, ale to by velmi rychlo dotycny zistil a zomrel. nestresujte sa tolko. nebojte sa! tiez vnimam, ako niektori chcu rozsievat strach, tiez pre svoje zaujmy.

ps: pravda nie je kruta, pravda oslobodzuje :)

GoFruit

To by nemala byt pasomnica. Ta vyzera vraj ako biela ryza. Ale urcite to su daki paraziti. Odpovedam ti to povie lesie ta sa v tom vyzna....