Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Veľa vody

Lieenkaa

Kazdy extrem skodi! Styri litre je este celkom ok, ale viac uz nepi,pokial nemas nejake sportove aktivity. Ublizis oblickam a to nie je sranda.

olivienka

sweater*, ja viem, ale podľa mňa to nie je to isté. pije vodu, nie kokakolu. takže je asi ťažko "závislá" na nejakej konkrétnej chuti, ani neprijíma nijaké prázdne kalórie, ani nekolíše glykémia, čo následne spôsobuje žravky, ani nič také sa nedeje, čo je obvykle za prejedaním ;) proste je smädná, tak pije.
ak niekto pije veľmi veľa napr. z cukrovky, tak síce tým pitím "podľa chuti" môže škodiť obličkám napr., ale nie je riešením nepiť, ale sa liečiť, a potom ho nebude tak smädiť. lu hovorí, že je zdravá, takže nie je riešením piť menej a mať pocit smädu.
a 4 litre proste nie je veľa a hotovo :D

sweater*

moc by som sa nespoliehal na chute ludskeho organizmu, staci si len spomenut kolko ludi si "chutnou" stravou a napojmi privodi choroby a tazkosti a niektori dokonca z naslednou smrtou a nemyslim si ze to do seba laduju nasilu...

97Lenka17

podľa toho 0,4l mám vypiť 22l :D ale tak?keď sa viac pije to sa chodí častejšie na wc, inak v pohode, ja tiež niekedy aj 6 litrov vypijem za deň :)

olivienka

má to byť 0,04...
hlavne si myslím, že ľudské telo nie je ešte úplne dementné, takže ak ti toľko chutí, tak si pi... alebo budeš radšej smädná, lebo na múdrom fóre ti napísali úžasný "univerzálny" vzorec, podľa ktorého ti vyjde, že by si mala piť len 3 litre? :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.