Kamarátstvo - zaľúbenie - prejde to ?

Príspevok v téme: Kamarátstvo - zaľúbenie - prejde to ?
Kasandra7

Ahojte ,
Asi budem za hlúpu , no kašlem na to .Pred pár týždńami som sem písala , že som ukončila vzťah.Veľmi som si s ním rozumela , no nebrala som to ako kamarátstvo , skor randenie , pretože sme sa vždy bozkávali a postupne to pokračovalo ,i keď k sexu nedošlo. Myslím , že som sa zaĺúbila , keď som mu povedala,že mi nestačí vzťah aký máme , cúvol .. Vraj ja som stanovila hranice a vedela som ,že viac on nechce. Povedala som mu ,buď vzťah alebo ma stratí ..
Chcel sa rozprávať , povedal ,že sám myslel na vzťah , ale o štyri mesiace sa definitívne s´tahuje z nášho mesta ( Už tam študuje ,ale často je doma ) , že si tam chce nájsť bývanie a už takmer získal prácu ...
Ja som mu povedala ,že sa s ním už viac nedokážem stretať , zrazu hrať , že je všetko ok , že nič necítim ... Nikdy to nebolo bez citov , keď som nezačala s bozkami ja ,tak on a stále v tom bol flirt ... proste ako začínajúci vzťah ..
On vraj chce skúsiť priateľstvo .

Ja mám pocit ,že ma využil , mal ma ako hračku a namotával ma ... lenže potom mi napadne ,že vzťah by asi fakt nešiel , na diaĺku je to na nič a neviem či to nemám skúsiť .. byť jeho kamarátkou . I bez flirtu a všetkého sme si naozaj rozumieme a mne chýba ...
Myslím , že to neviem úplne ukončiť a teraz ho potrebujem ako oporu ,lebo sa mi všetko rúca ...
Viem ,že tu je pre mňa , ale viac mi nedá ...

Neviem , možem prestať cítiť tú príťažlivosť a možno časom byť naozaj len kamarátka ? Neviem sama či ho ĺúbim , skor nechcem byť sama ,alebo ja neviem ...

Mimulus

Najdôležitejšou vecou je rozhovor. Určite sa na city nedá zabudnúť ale aj napriek tomu, že nie som zástancom vzniku priateľstiev zo vzťahov tak u Vás to v podstate žiadny vzťah ešte nebol...prečítaj si toto a rozhodni sa tak ako to budeš cítiť. Ak by ti to malo ubližovať tak do toho nechoď - ani do priateľstva a ani do vzťahu.

diva.aktuality.sk