Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Citlivé oči na slnko

Príspevok v téme: Citlivé oči na slnko
ales23232323

Tento problem mám už asi rok a pol, vždy ked výjde slnko, tak sa nemôžem pozreť hore na oblohu, alebo dopredu, keď svieti slnko na moje oči. Vždy keď sa skúsim pozrieť dopredu/dohora tak mam otvorene oči no po dvoch sekundách sa to nedá vydržať a rýchlo ich musím zavrieť, a začnú mi strašne slziť. Niekedy sa mi zasa stáva, že keď mi začnú slziť oči alebo si len pošťúram prstom v oku, začnú ma šťípať oči/oko, je to tak neznesitelné a nepríjemné že musím mať oči zavreté nejakých 5 minút a prejde to. Prosím vás, neviete čo s tým? ... nosím dioptrické okuliare.

Cindy35

ja som tiez. ale mozem si zato sama, lebo casto nosim slnecne okuliare a potom si oci na to zvykli. ked je slnko alebo sneh, nemozem von bez okuliarov. dokonca aj doma, rano ked z juhovychodu svieti slnko do izby

klasik12321

Ja mam nieco podobne - rezu ma oci nad vieckami, ked je jasne slnecne pocasie alebo ked napadne sneh a odraza sa mi to. Kupil som si kvalitne polarizacne okuliare a nosim ich. Ocne vysetrenie nic nezistilo. Ja si myslim, ze som svetloplachy.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Citlivé oči na slnko - Fórum - ZDRAVIE.sk