Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chudneme

Príspevok v téme: Chudneme
TheVicks

Ahojte! :) Ja sa chcem opýtať na Váš názor a poprosila by som o dobré triky a pomoc. Tak rozhodla som sa chudnúť a to: o 7:00 raňajky (nízkotučný jogurt s ovsenými vločkami), desiata o 9:00 (jablko alebo iné ovocie okrem banánu), 12:00 (cestoviny), 15:00 (znovu ovocie alebo pohár mlieka), 18:00 (zeleninka). Len tu mám jeden problém pretože mi to časovo nevychádza. Hned ranajky mám o 7:00 a desiatu o 9:00 a tam je prestávkami medzi jedlom len 2 hodiny. Vadí to? A cvičím 1 hod. od 16:00 do 17:00 alebo od 17:00 do 18:00. Myslíte že takto schudnem za také 2 mesiace ?

Mimulus

Vynechať pečivo - kompletne!!!

A treba si uvedomiť, že diéta nech je akákoľvek nefunguje ak sa nebude dodržiavať už navždy ,,REŽIM,,!

Ak chce človek schudnúť a udržať si hmotnosť potrebuje pohyb celého tela a na diétu, ktorú chce začať a aj ,,skončiť,, nech zabudne!

TheVicks

ahoj, ja tiež začínam znovu. tiež som sa dnes vrátila konečne. A už je na to čas. Nemôžem sem chodiť každý deň. Ale budem sa snažiť najčastiejšie ako to pôjde. :) Takže začíname! :)

sonulik11

Kto zacne somnou chudnut nech mam nejaku podporu?Potrebujem schudnut a dnes som sa rozhodla ze je ten spravny cas,spolu nam to pojde lepsie

TheVicks

Ďakujem za rady :) Ale mám otázočku. Popri tomto mojom jedálničku môžem jesť na večeru jedno uvarené vajíčko so zeleninkou ? Lebo ako som spomínala tá samotná zeleninka mi nejako nešmakuje a so syrom už vonkoncom. :)

Lius_876

Ja by som ti este radila zmenit tie cestoviny :) Obsahuju vela sacharidov, co nie je moc dobre pri diete. Ja ich tiez milujem, a najviac trpim pri diete ked si ich musim odopierat. Takze ti odporucam robit si ich tak raz do tyzdna a ostatne dni nahradit zeleninkovymi salatmi, alebo nejake kuracie masko s dusenou zeleninou, popripade rybka :) Drzim palce

Ruthea

ja si myslim ze ak mas z coho zhadzovat, tak schudnes niekolko kil uz za prvy mesiac, hlavne ak budes naozaj takto jest a kazdy den cvicit :) Nevadi ze mas desiatu o dve hodiny, najidealnejsie ovocie je jablko (kyslejsi druh). Akurat by som ti doporucila miesto o tej 15.00 na olovrant miesto ovocia kus zeleniny alebo pohar kysleho mlieka, nie sladkeho. no a na veceru k tej zelenine kus syru alebo vajicko. Medzi jedlom a cvicenim by si mala urcite spravit prestavku aspon hodinu-dve. A este nezabudni na pitny rezim, aspon 3deci cistej vody na kazdych 10kg tvojej vahy. drzim prsty.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.