Agresívny muž

Príspevok v téme: Agresívny muž
Ivka0115

Dobrý deň ... Rozišla som sa s priateľom preto lebo začal byť agresívny a chladný. začal to robiť po 2 rokoch zo sekundy na sekundu sa zrazu zmenil a dovolil si položiť na mna ruku. Už neviem ako ďalej ako mám zistiť odpoveď na toto :( Veľmi ma to trápi lebo ho milujem ale nechcem aby ma bil. On mi stále tvrdí že už sa to nezopakuje je o tom presvedčený vidím že sa trápi že som sa sním rozišla. Myslíte že takýto človek by sa dokázal zmeniť ?

Iba Katka

No napríklad moja mama by si zaslúžila jednu facku, ale môj otec je tak zásadový, že sa jej ani nedotkne, aj keď ona už voči nemu agresívna bola. Potom ju fackovať musím ja :D

.weird

ked hovoris, ze si vies "ustrazit svoje hranice" - myslis tym, predpokladam to, ze vies udrzat manzelku v ramci tych hranic, vsak?

"nikdy som ju neudrel, ale nemam voci tomu ziadne predsudky"
a
"nasilie je istych situaciach vynikajuce a efektivne riesenie."

... hovoriac o partnerskych vztahoch...wow, iba tolko som chcela, ze WOW.

Laara

Londa, no keby mal dostat kazdy neverny muz poriadny vyprask..tak by bol zmachleny kazdy druhy na ulici :D

to su nazory..

doubledog

ja so svojou zenou problem nemam, ja si svoje hranice ustrazit viem.
nikdy som ju neudrel, ale nemam voci tomu ziadne predsudky.
nasilie je istych situaciach vynikajuce a efektivne riesenie.

a este k tomuto tvojmu vyroku:
"zena u teba nie je na nejakom prevychovnom pobyte."

pisal som predsa o tom, aby zena neprekracovala iste hranice.

a ak chces priklady, tak to je predsa situacna vec.
ked mi napr. zena zacne rozbijat moje veci, tak voci nej pouzijem nasilie. nebudem ju presviedcat, aby s tym prestala.

Londa

zaujimave komentare. Ivka a nezacal uzivat nejake lieky, drogy alebo ako minule davali v spravach hormony. Tie menia spravanie ludi a zvysuju agresivitu. Co sa tyka mojho nazoru na nasilie na zenach, niesom za, ale niektore zeny by si zasluzili riadny vyprask ktore si o to koleduju. Ako jedna moja byvala kolegyna si zacala so sefom a jej muz ich pristihol spolu, tak kto by ju nezmlatil.Ine je neopodstatnene nasilie kedy muz potrebuje dokazovat kto je panom situacie a vladnut nad niekym.

.weird

ja nerozumiem tomu, ze este v dnesnych casoch u nas mozu existovat muzi a zeny, ktori si myslia, ze nasilie na ktoromkolvek pohlavi je pripustne.

doubledog - ak nedokazes zniest spravanie partnerky, tak si najdi inu. o akych hraniciach to hovoris? co potrebuje zena "pochopit"? jedine tak to, ze jej je vzdy lepsie samej nez s dakym chrapunom. zena u teba nie je na nejakom prevychovnom pobyte.
fakt eso v rukave je psychicke tyranie muzov. ak si si nasiel nejaku hysterku, nech sa paci - rozchod/rozvod. ak sa neovladnes a udries ju, si slaboch, ak ti ona take nieco dokaze odpustit to iste plati to o nej.

asi iba zena intelektualnych kvalit cindy35 (ine temy) moze mat podobny nazor. blahozelam. ak je dnes sebaucta pokladana za cosi radikalne, tak to som asi nepostrehla, kedy to prestalo byt uplne normalne! ach, tie dnesne zhyckane panicky (jeeezus fuck)

neviem ams, ci mas pravdu, ze je takych otlkacich babik v dnesnych casoch pomenej, velmi rada by som verila, ze je.

ja neviem kedy si to ludia (zeny) uz konecne uvedomia - nikto nema pravo udriet ich, BEZ ohladu na okolnosti.

a ozaj by ma, vazeni (ehm) gentlemani, zaujimalo co konkretne povazujete za prekrocenie onych hranic, kedy zena prestava byt rovnopravnym partnerom, ale je degradovana na uroven neposlusneho zvieratka, ktore prilis vyskakuje a potrebuje povestnu "vychovnu"?

doubledog

fyzicke nasilie voci zene ma v istych momentoch opodstatnenie, je ucinne a prinasa prospech obom.
su proste situacie, kedy zena potrebuje pochopit, ze existuju iste hranice, ktore nemoze prekrocit.

zneuzivania fyzickej prevahy zeny neznasaju, rovnaky postoj vsak uz nemaju k zneuzivaniu svojich vlastnych silnych stranok.

keby muzi robili zenam to, co zeny robia muzom, bola by dost velka cast zien permanentne prizabita.

ams

Cindy35

Tvoje nazory su velmi spravne :) klobuk dole, takych zien sa dnes vidi velmi malo..., pretoze vacsinou su tu zhyckane panicky ktore si myslia ze mozu vsetko a tak to potom aj vyzera

zuzi74

Moj otec kedysi davno v hneve strelil mame facku...nemal to urobit ale stalo sa...to bola prva a posledna facka, odvtedy sa to uz nezopakovalo. Su spolu 41 rokov. Vzdy som si hovorila, ze od chlapa, ktory udrie zenu by som odisla, ale moj otec nie je zly clovek a vzdy sa o nas svedomito staral...toto bol naozaj len skrat, tak ako pisala Cindy35. Takze vobec si nemyslim, ze clovek, ktory to urobi raz, urobi to znovu.