PPčkári, uzkostne poruchy a praca

Fem

S uzkostnou poruchou zijem uz piaty rok, intenzivne uzkosti som mala hlavne v praci..3 roky som brala AD s jednym neuspesnym pokusom o vysadenie... Aaale uz druhy rok fungujem bez, prvy polrok bol tazsi, ale vdaka terapii sa to upravilo, uzkosti zmizli.V praci mi pomahal len pocit, ze aj ked pojdem domov nezlepsi sa to :-) citim sa teraz po rokoch absolutne skvele... Drzim vsetym palec, date to....

bruce lee

lulita, beriem ich od oktobra min.roku,najprv mi bolo strasne,marodil som...to je kvoli vedlajsim ucinkom ale po mesiaci sa to vylepsilo a mam akoze niekedy lepsie-horsie dni ale ono je to sucast PP...nikdy som nechcel ist na lieky ale po roku trapenia ked sa to vyvrcholilo do pekelnych stavov tak som prosil aby som cim skor zacal uzivat :(( niekedy sa musi aj nieco uzivat ,nie vzdy to ide same od seba

Lulita

a co sa týka nakupov, tak z prace na nakup, mam aj dieta, ale unavena som straaaasne, niekedy tak, ze mam pocit, ze zaspim na nohach

Lulita

Emilim - aj ja sa casto budim, pracujem na open space s veeeeeela ludmi, robim 8 hodin denne, tiez mi pride zle, mam lepsie a horsie dni, rana su tazke, lieky neberiem ziadne, o mne to nikto nevie

Emilim

Chodim do prace na 8 hod.Rano sa mi tazko vstava po liekoch, vecer beriem amitriptylin 1 a 1,5mg lexaurin a rano 1 noveril, v praci vedia, ze sa liecim na psychiatrii, obcas mi zostane zle a to je horsie, ze ja som hore na poschodi sama do 12 hod. Ale zvladam to aj ked tazsie, horsie je to uz ,ked pridem domov o 16hod. uz som unavena, tak ledva nieco uvarim, vacsinou len posedavam. No byvam poobede uz velmi unavena- ziadne nakupy- to robi manzel a ja beriem lieky aj na vysoky tlak a v noci sa dost casto budim.

Lulita

ja, ze kto pise :)) a to moja tema, no je to tazke, ale je to aj o prekonani seba sameho

Burce lee - ako dlho beries lieky?

andm - ? :) pracujes?