Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nudný zivot

Príspevok v téme: Nudný zivot
mimka2

asi mi raz uz prepne ak da to uz nestalo. ten kazdodenny kolobeh:(. nechut do nicoho. nic ma nepotesi uz ani keby mam mat peniaze .citim sa totalne zbytocna tu.nic som doteraz nenasla.co by mna v zivote bavilo.dieta je uz velke .samostatne aj to uz zas si neverim ze som dobra mama. totalne vyhorenie ktore trva strasne dlho.

nirv

Že ťahá mi na 30, kks, veď ked máš len 26 tak si tesne po puberte. Aky starý je syn? Venuj sa mu, nebudeš sa nudiť.

mimka2

tina ale jasne..mohla by som robit ,keby ma priali do zamestnania. vsade kde idem maju kopu ziadosti. znamost nemam nejaku co by som tak nasla pracu.

luciano

Máš typickú krízu stredného veku. Na každodenný stereotyp si jednoducho zvykni. Život je už taký, s tým nič nenarobíš. Vypelichala si dieťa, to je veľký úspech. Nauč sa tešiť sa z maličkostí. Život pozostáva práve z maličkostí a umenie života spočíva tieto maličkosti prijímať a tešiť sa z nich.

sweater*

ono mozno si pomyslite niektori ze je to hlupost, ale na zaciatok by urcite aj stacilo, ak sa prihlasis do nejakeho kruzku povedzme 2x tyzdenne napr. keramiku, cokolvek, ide o to ze ta to vytrhne z toho dlhorocneho stereotypu. a to je prvy krocik k tomu aby si si bola schopna uvedomit veci nejako inak a aby si bola v buducnosti schopna spravit vacsie kroky, odvaznejsie k tomu kam ta srdce taha. teraz mozno nevies kde to je, lebo si ho silno zabetonovala medzi steny aby ta nerusilo pri tvojich racionalnych rozhodnutiach. musis sa ho naucit pomalicky otvarat. uvidis aj ta mala radost, ked sa budes na nieco v tyzdni, nejaku zmenu tesit ti spravy lepsiu naladu..

TinaM

asi hlupa otazka, ale-potrebujes pracu, ktora ta vyrazne financne zabezpeci, alebo si mozes dovolit "experimentovat"? Mohla by si sa porozhliadnut a robit nieco, co by ti davalo zmysel. Neviem, nieco s detmi, alebo so starymi ludmi. So zvieratami, ci rucne prace. Sprievodkynu, opatrovatelku, kvetinarku...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nudný zivot - Fórum - ZDRAVIE.sk