Ako je to s vami, ženami?

Príspevok v téme: Ako je to s vami, ženami?
travka

Strasne ma zaujima jedna vec. Mam nejaku (mozno hlupu) predstavu, ze pre kazdu zenu existuje v kazdej chvili niekto kto o nu ma zaujem. Je to tak? :)
Konkretna otazka, citite sa (Vy zeny) obletovane? Je to urcite viac nez individualne, zaujimaju ma preto Vase nazory a Vase skusenosti :)
Ako sa k tomu staviate Vy, ktore mate partnerov, ktore ste " nedostupne ", ktore tuzite po (tom spravnom) partnerovi, po laske?

vikiki 2

pridavam sa ku GOfruit :D a to nemam dieta..mam 20 rokov
a tiez vobec nemam pocit zeby na mna muzi pozerali, nie to este obletovali..
nie som krasavica ale myslim ze celkom pekna, aj postava je ok..
niekedy mam pocit ze zijem ako v inej dimenzii ale mozno to je skratka u mna len male sebavedomie a nulova charizma vyplyvajuca z neustaleho napatia ktore v sebe mam

GoFruit

tak ja som asi jedina ked to tu tak citam co ma pocit ze ju neokukavaju muzi. snad je to len tym ze tlacim pred sebou vzdy buginu...inac z vas budem mat riadne komplexy :(

doremi

neviem, ci "obletovanie" znamena pokukovanie a vypiskovanie na ulici, pretoze kazdy chlap sa prirodzene otoci za kazdou peknou kockou (ci uz ma tu svoju alebo nie)
a k otazke, ano, nebudem klamat, ze nie a nie je mi to neprijemne, ved komu by vadil zaujem o vlastnu osobu, vsakze, ale akokolvek pritazlivo mozem vyzerat, nie som ten typ, ktory by to zneuzival alebo zamerne vyhladaval

Ginger.xy

U mňa to bolo tak, že ak som bola nezadaná tak bolo obdodie kedy mali o mňa záujem aj dvaja naraz resp. ak to s jednym neprerástlo do vzťahu, tak sa objavil nový. Ale aj obdobie kedy nikto nič a celkom som si ho aj užívala, predsalen ta sloboda je fasa :D

Teraz som zadaná, ale nepozorujem, že by zo mňa chlapi padali na zadky. Akurát len dvaja spolužiaci sú kus na mňa nažhavení i to beriem s rezervou, lebo stačí ak si hocijaka žena oblečie niečo trochu viac obtiahnuté a nedýchaju pri nej.

Nikdy nejak extra som nemala pocit, žeby som mužov musela odháňať, ale zas nebola som ani tak zúfala, aby sa niekto fajn nenašiel. U mňa to vždy bolo v takej zdravej únosnej miere :D

No ale ozaj veľa robí charakter, vyžarovanie tej onej ženy, prejav a tak..na to som viac vábila chlapov ako na svoj výzor a niekedy je to ozaj asi viac dôležitejšie :P

A na záver, tým že som zadaná tak samozrejme, že si iných všímam menej, hoci milé žmurknutie alebo úsmev od neznámeho polichotí, ale to je asi tak všetko :)

xxy

ja si myslim, ze je obletovana kazde dievca, ktore len vyzera trochu k svetu. a najviac obtazuju najviac nesympaticki ludia, to uz tak chodi.

olivienka

viete čo, včera keď som išla po ulici som skúšala trochu zaostriť na to, čo sa deje okolo mňa, lebo som si nebola istá, či po mne nikto nepozerá, alebo si to len nevšímam (bežne vonku prehliadnem aj najlepšiu kamarátku, kým po mne nezahučí, proste nevnímam :)), ale teda pár chlapov po mne hodilo očkom. ale zas extra príjemné mi to nebolo, radšej budem naďalej chodiť po ulici vo vlastnom myšlienkovom svete
zato sa mi ale neuveriteľne často stáva, že idem v hlúčiku ľudí a zrovna mňa si vyberú tí pouliční ponúkači operátorov, poistiek a neviem čoho. asi vyzerám, že ma oblbnú hocičím :D alebo že ich nepošlem kade ľahšie. a ešte sa ma často niekto pýta na cestu, jedného času sa mi to stávalo pomaly každý deň

Slecna A.

este mi ale napadlo...Urcite je to o celkovom vyzarovani zeny, pretoze na mna muzi na ulici pozeraju dost, ci som sama ci s priatelom. Ten si to ale hrozne uziva :D Jeho byvalke vraj cumeli len do vystrihu, lebo mala o nieco objemnejsi hrudnik ako ja, ale zas v tvari nebola nijak extremne pritazliva. U mna je to vraj ine...Sleduju ma celu :D Priatel svieti pri mne ako slniecko, riadne si to vsima a je velmi hrdy. Ale nikto nevie, ze aj ja som skor tichsi a jemnejsi typ zeny, ktora by nezacala flirtovat len tak s niekym...Mam kamaratku, ktora flirtuje s hoc akym muzom, lebo jej to dodava pocit vynimocnosti. Mna toto napriklad nikdy nebralo a ked uz flirt, tak aspon s niekym, kto mi za to stal :)

Slecna A.

travka, citim sa obletovana, ale uz nie tolko, ako ked som mala 16 rokov :D :D Teraz nie som az tak stara, ani som nijak nezospatnela :D Len uz mam staleho partnera a aj trosku inym sposobom sa pozeram na muzov v mojom okoli. Myslim, ze aj niektori muzi vedia velmi sikovne odhadnut, ci maju u dakej zenskej, ktoru stretnu v bare, nejaku sancu, alebo nie. Aspon si to vsimam na sebe. Kedysi mi chodili pozvania na drink takmer stale, ked som kdesi nahodou sedela, teraz chodia tak isto, ale uz je to akesi ine. Vzdy sa ma dopredu opytaju, ci nahodou nie som zadana (pred tym to nikto neriesil) a ked poviem, ze som, len sa spytaju ci mozu stravit vecer v mojej pritomnosti...Je to v pohode. A hlavne, zena sama dokaze, ked chce, dat muzovi najavo, ci ma u nej sancu, alebo nie......

Xena

jednoznačne je o zadané ženy vačší záujem ako o nezadané, lebo chlapi si radí užíjú ale nechcú mať starosti, tak potom ženušku pekne pošlu manželovi alebo frajevori obratom :-))))