Alergia alebo oslabená imunita?

Príspevok v téme: Alergia alebo oslabená imunita?
pepula

Dobrý deň, mám 13 rokov a stále nádchu. No, v decembri 2012 som bola chorá mala som zapálené hrdlo,nádchu brala som aj antibiotiká. Už pred tou chorobu som zvykla posmrkávať ale odkedy mi prešla sa to so mnou ťahá. Po tej decembrovej chorobe ma už dva krát bolelo hrdlo-raz len tak škrabalo zo soplov 2 dni, ale teraz 2 týždne dozadu ma zase riadne bolelo ale nemusela som mať antibiotiká.Stále mám nádchu,musím byť všade vyzbrojená kapesníkmi skúšala som aj Muconasal Plus,Olynth,Nasivin,Quix,Mar,Aliamare,Sterimár,Sanorin emluziu najviac mi asi pomohol ten Sanorin a Muconasal. Bola som u ORL robil mi výtery z nosa-vyšli negatívne,mala som zdurenú sliznicu dal mi Clarinase,celkom mi to nachvílu zabralo. Pomedzi to som užívala aj Sinupret ten mi nezabral, užívam Coryzalliu,užívam tabletky z hlivy ustricovej na imunitu a pijem lipový,ginko a zázvorový čaj. Už som dlhú dobu nemala ráno po zobudení plný nos ale neska zase... Cítim že mám plný nos ale keď sa snažím fúkať nič mi z neho nejde. Okrem toho mávam studené ruky a niekedy aj nohy,keď si niekedy chytím sval tak ma zabolí najmä na stehnách a dole naboku nôh. Poslednú dobu má štípavajú oči a mám ich také takpovediac suché. Už mám z toho všetkého nervyyy, čo mi asi tak moože byť ? Mám asi nejakú alergiu alebo oslabenú imunitu ?

martina.kovac

Fuj, žiadne doplnky na imunitu by som nebrala. Som síce možno staromódna, ale najlepšia je domáca medicínka: -odkaz odstránený- :-)

stevo00

Mne kamarat doktor odporucil výživový doplnok na imunitu ktory mi asi jedinny naozaj zabral a nebol moc drahy a ucinky ma trvale