Zalahnuté v ušiach, bolesť chrbtice, bolesť hlavy

Príspevok v téme: Zalahnuté v ušiach, bolesť chrbtice, bolesť hlavy
Zuzika876543

Prosím poradťe mi čo mam robiť, stále mám zalahnuté v ušiach,stále ma bolí šija a hlava, už asi rok. Cítim každý prievan, bola som aj u lekára a raz mi vytiahol hnis z uška,ale od vtedy nič. Berem aj kontinuálne kvapky UNIFLOX ale nezaberajú mi.Neviem už čo mam robiť. Takisto aj neustále prefukujem, žuvem žuvačku..... proste všetko :( Poradťe prosím.

RNG

Infekcie v strednom uchu pochadzaju obvykle z prinosnych dutin, najma celnej. kde sa daju vyhubit len kvapkami latok ucinnych na ne. Tj nie ustne branymi atb, ktore su ucinne aj tak len na vacsinu bakterii, ale nie ine mikroby.Pozri cez gogle.sk uvedenim rng, infekcie na viac okolo toho od roznych lekarov.
Infekcie vo vnutornom uchu si casto plesnove a kvasne, ktoree ziju z hlienov, mnohe ine tvoria biofilmy a ine maskovane formy , tj ucinne su na ne odmaskovace/odhlienovace ako NAC/ACC, davka 2 x 600 az 1200 mg
a carvacrol z oreganoveho oleja Pripadne aj ine, ako citricidal(povodny, horky)a mozno aj carvacrol z extraktu z olivoveho oleja a Samento/Prima una de gato, co je vysoko specialny vytazok z Vilacory/una de gato/ uncaria tometosa/cats/claw