Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pozvanie muž?

Späť na vrch

- chceli ste rovnopravnost?
- mate ju mat..

zeny su uz raz take, ak dobija muz, tak je zle (lebo ide na to rychlo), ak nedobija je stale zle (lebo ide na to pomaly).
dovody sa najdu, vzdy..

Rocky 1

Chlap ma baliť babu to je jasne. Chlap je od praveku lovec tak ma loviť nie žena. No mnohým chyba odvaha a tak niesu správni muži : D

Cariboo

prepana, tolko reci...jasne ze je to jedno. co ste vystrihnuti zo sablony? ked si dvaja rozumeju, nebudu sa riadit podobnymi pravidlami len preto,lebo to povedala kamaratka :DDD
pozvi ho :D NO PROBLEMO

nathalia09

jasné že muž,
vždy muž má dobíjať ženu,a nie len tak žena sa mu hned núka.
ale dnes je taká doba,že ženy sa samé vnucujú,už to nie je ako voľakedy.
Dnes je žena ľahká korisť,a to je smutné-preto každý druhý pár sa rozchádza:(((

gbstw

ale čo ja viem :D ja som radšej za to, že muž má ísť po žene a nie opačne. Ja si vyberám s kým idem/nejdem. Ale zas keď mi napíše padne to človeku dobre, lebo vie, že ma attraction :D

add.1 ak je hanblivý, tak vtedy možno no :)

add.2 tie ženy si občas myslia, že keď im človek párkrát pozdraví s úsmevom (pretože reagujú na ich pozdrav s úsmevom) tak že sú do nich paf :) a už máme problém

add.3 už neviem čo som chcel ešte napísať :D

OZD

normalka,čo ak je chlap bojazlivejší ako žena? ona čaká,on sa bojí....moj brat by nikdy nebol ženatý keby ho tá jeho nebola posotila.Ja s tým nemám problém,ale ked ma pár krát žena pozvala,bral som to v pohode,dokonca sa mi zvýšil pocit štastia,lebo som si pomyslel,že super,možno sa jej páčim a pomohla mi....

Blondula

keby som chlap ja,tak by mi to prislo take divne a asi by som sa hanbila :D ze preco pozyva ona mna,to by som "mal" predsa ja :D ...

gbstw

mne sa to raz stalo, že ma pozvala a som skoro spadol zo stolicky :D lebo to prislo dost necakane, povedal som ano, ale nakoniec sa neslo nikam lebo som mal ine povinnosti. No ak o teba ma seriozny zaujem, tak mu to mozno nepride nacakane.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pozvanie muž? - Fórum - ZDRAVIE.sk