Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

3D mihalnice - Alessandro & Nail Design & Shop

Magnesia

NEOBJEDNAVAJTE SI NIC CEZ ZLAVOVE KUPONY !! Mne ta slecna alebo
/umelina zrusila termin v dany den a viac sa neozvala,ani neodpisovala na sms. KRAVA

Mac123

Ahoj Kiks18, dakujem za tvoj nazor :)ja som este umele mihalnice nemala, tak sa ta chcem spytat kolko ti vydrzali? Dakujem.

Kiks18

ja som tam bola na nich a boli skvelé. Tiez sa mi velmi slecny nepozdavali, kazdy ma rad ine takze som to neriesila a dufala ze to bude v pohode. Bolo, mihalnicky boli strasne krasne, krajsie ako tie, na ktorych som bola predtym u inej kozmeticky. A mali to tu aj lacnejsie, takze fakt nevahajte baby:)

Himalaya

Ahoj, ja som si to tiez chcela kupit, bola som tam a ked som videla tu holku co to robi, tak som dostala strach. Pracovne prostredie pekne, ale baby prefajcene a take umele... Vraj ona mala 3D, ale mne sa vobec nepacili, tak som sa rozhodla, ze do toho nejdem. Daj vediet, ako sa ti pacil vysledok.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

3D mihalnice - Alessandro & Nail Design & Shop - Fórum - ZDRAVIE.sk