Nechut na sex, idem k psychologicke

Príspevok v téme: Nechut na sex, idem k psychologicke
slnce123

Dobrý den, pisem vám ohladom mojho vztahu s partnerom ktory trva uz viac ako tri roky. ja mam 22 rokov on 21. zo zaciatku bolo vsetko fajn ako asi v kazdom vztahu. aj doteraz je vsetko fajn az na jednu vaznu vec - sex... trva to uz asi pol roka. s partnerom spavame cca raz za dva tyzdne... a to keby mu nechcem dopriat tak ani tak casto :-/ momentalne mame kvoli tomu aj krizu vo vztahu...ta nechut je z mojej strany... :-/ nejde tu ani o to ze sa mi "zhnusil" telom praveze zacal cvicit a je este krajsi...ale skor tam ide asi o psychiku... dost sme sa hadavali, obaja sme tvrdohlavi..myslim si ze to moze byt aj tym... chcem sa teda spytat, na vztahu mi zalezi, ale viem ze sex je dost dolezity... chcela by som mozno zajst aj za dakou psychologickou alebo sexuologom neviem kam, potrebovala by som poradit, a tiez by som sa chcela spytat co sa na tom stretnuti asi bude diat, ci sa ta chut na sex s partnerom da vratit... ja si uvedomujem, a aj chcem partnerovi dopriat ale na silu to proste nemozem robit.. ked uz mam byt troska intimnejsia, s oralnym sexom problem nemam. ten mu spravim rada...ale na ten sex absolutne nemam chut... (na sex s inym chut mam, takze tam problem nebude.)