Zmenšili sa mi prsia

Príspevok v téme: Zmenšili sa mi prsia
anonym123

Dobrý deň
Volám sa Michaela a mám 15 rokov. Mám veľké komplexy, čo sa týka môjho výzoru. Minulý rok, som začala z diétami. Prvá diéta dopadla tak, že s 68 kíl som schudla na 62. No bola to drastická diéta, jedla som iba sucháre a vodu som vôbec nepila. Max. pól pohára vody. Následky boli také, že menzes mávam každý druhý mesiac. Všetko čo somt ak rýchlo schudla som aj pribrala späť a k tomu ešte aj dvojnásobok. Keď som sa postavila na váhy, ukázali mi 76 kíl. Je to normálne ? :( Som úplne zúfalá. Od nového roka som si dala predsavzatie, že schudnem. Môj jedálníček je: ráno si dám rohlík so syrom, šunkou.... na desiatu do školy si zoberiem jablko ktoré ziem o 10tej... na obed jem to, čo mamina doma navarí... a na večeru si dávam jogurt... pritom cvičím.. ( 100brušákov, na stehná cviky, keď si umývám zuby tak si dávam tak nohu do zadu a ešte cvičím na točnu(na boky)) Po cvičení si dávam čaj PHUR ERH (spalovač tukov) Problém je však ten, že sa mi zmenšili prsia... A TO DOSŤ !! Nevravím, že by boli nejaké extra veľké, ale prosto som si už potrebovala kúpiť aj väčšiu podprsenku... No teraz to tak nie je...Terajšia podprsenka mi je veľká.. :( Na prsiach som mala aj strie, ktoré mám aj na bokoch a na nohách pri kolene... Komplexy som mala aj kvôli tomu, ale zistila som že stým už nič nenarobím... No ale ja už vôbec neviem čo mám robiť... Nemôžem si dať ani plavky, pretože všetky moje spolužiačky už prsia majú, cítila by som sa pri nich trápne. Veď ktorá z nás by nechcela mať peknú hruď ? ;(
Narastú mi naspäť ? :(

panika

no o tej plastike by som trosku pomlcala ahlavne pockal..ma 15..o ro moze mat prsia stvorky.Len musi normalne jest a samozrejme aj dodrziavat pitny rezim--bez vody nie je zivot

M 25

tak v ich prípade hrá dôležitú úlohu aj genetika.. čo im závidíš? odkedy sú velké prsia také dôležité?? vravím, začni sporit a sprav si plastiku

mirka169

nepila si vodu? aj keby nič neješ.. ale vodu proste piť musiš... z čistej vody nepriberieš.. to kto ti toto povedal?

panika

hlavnou zlozkou nasich prs je tuk..zial, ked sa snazime schudnut, neubuda na brusku, ci bokoch, ale prave na prsiach.
Nestresuj, zacni sa normalne stravovat, pridaj cvicenie a pohyb na vzduchu a velka podprsenka Ti bude opat dobra (hlavne sa neriad podla podla spoluziacok. Kazda z nas sa narodila ako jedinecna a vynimocna osobnost...kazda tak aj vyzerame, niektore veci chcu cas).

zuzan-ka

dan za chudú postavu? mám nejednu kamarátku,ktorá je štíhla ako prútik a prsiská ma dvakrát väčšie ako ja.