Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Velkost podprsenky

mishita

Rozdiel je len vo veľkosti obvodu, čo sa týka košíkov, mali by byť v oboch prípadoch rovnaké. Napríklad ja mám veľkosť 65 E, ale kupujem si 70-75 D a doma zúžim, pretože moju veľkosť v bežných obchodoch nemajú.

olivienka

no nie je to to isté, košíky sú asi rovnako veľké, obvod je ale iný... proste keď si skúšaš podprsenku 80B a je ti veľký obvod, ale košíky by aj sedeli, tak ďalšia, ktorú vyskúšaš, je 75C, nie 75B, lebo to už by boli malé košíky :)

ina prezyvka

tak pre mna to nie je to iste, dost dlho som nosila 85D a myslela som si, ze je vsetko super a potom som vyskusala 75F a to len bolo super :D uplne iny pocit

audinka

aj ja som si to vsimla, ze cim vacsi obvod, tym vacsie kosiky :-) Napriklad pre mna 75C a 80B je jedno a to iste :-)

andm

Jasne, jasne, tomu vsetkemu rozumiem :)... ale napr. C-cko nie je pri vsetkych obvodoch rovnake, t.j. obvod 75C nie je take iste C-cko, ako pri 90C trebars (cim mensi obvod, tym aj tie kosiky su mensie).

A uz som viac krat pocula, ze napr 75C je ako 80B, alebo 80C ako 85B... tak to ma zaujima :)

97Lenka17

ahoj, to číslo 75-80 je obvod :) a tie písmenká veľkosť košíkov, tak napríklad 75C má menší obvod a väčšie košíky :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Velkost podprsenky - Fórum - ZDRAVIE.sk