Bolest hlavy kazde rano

Príspevok v téme: Bolest hlavy kazde rano
TinaM

Dobry den, chcela by som sa vas opytat, ci niekto zaziva-zazil nieco podobne, ako ja. Kazde rano, ked sa prebudim, boli ma hlava. Bolest je v oblasti cela-na zaciatku vlasovej casti hlavy. prirovnala by som ju k bolesti, ked dlho spim, alebo sa zobudim "s opicou", ked ma kazdy pohyb boli.
Tato bolest vacsinou vzdy ustupi po 5-10 minutach.
Predtym som si myslela, ze ma hlava boli len vtedy, ked vstanem po 10:00 rano, ale uz dva mesiace vstavam okolo osmej kazdy den, a bolesti mavam stale.

petrafalll

dobry den ..piatok som bola na zabave kde som sa neovladla a dost som pila tmave z bledym ..ten den som 5x vracala a sobotu som mala opicu ale potom mi bolo dpbre ..dnes je streda a mna uz 3 dni boli hlava ci rano alebp vecer som unavena mam pocit na vracanie ..moze to byt sbosobene tym piatkom este ? a co by mi pomohlo ?

Peta226

Ahoj TinaM ja mam take iste problemy s bolestou hlavy presne ako pises ako po opici tiez tomu nerozumiem ale podla mna je to s krcnej chrbtice stou mam ptoblemi uz vela rokov ale stale som sa neodvazila ist k lekarovi.
Kazde rano uz asi 5 rokov ma boli hlava v kuse neni rano co by nebolela mala by som to riesit :(

TinaM

neviem, zvazovala som aj to. Mavala som aj migreny, ale po vysadeni HAK prestali. Vankus mam ten isty, matrac tiez, ja tomu nerozumiem. Mne ta bolest prejde vacsinou sama, nedavam si kazde rano tabletky :)

Blondula

nemas nieco s krcnou krcnou chrbticou ?? ja mavam nieco podobne,nie sice kazdy den,ale niekedy pokym najdem tabletku,tak bolest ustupi :D