Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je divné sa ozvať?

Príspevok v téme: Je divné sa ozvať?
400Girl

Chodila som s jedným mužom asi tak 3 mesiace , nebol to dobrý vzťah ,lebo mal zlú minulosť a stále ho ´tahala dole . Nakoniec mi ublížil , veľmi ponížil , možno ma podvádzal ...a podobne , rozišli sme sa .
O pár mesiacov sa ozval a chcel ma spať , že mu chýbam a podobne , ale povedala som ,že to je za mnou , že mi ublížil .
Občas mi napadne ,že či by som sa mu nemohla ozvať . Chcela by som len vedieť či je v poriadku , či si udržal prácu , zostal ďalej od istých ľudí , alkoholu , drog a podobne ... bolo by to príliš čudné ?
Ďakujem za odpovede.

400girl

Ahojte ...
neodpísal na tú smskku , potom som to prestala riešiť .
Ale dnes som ho stretla , sedela som v klube s priateĺmi a on šiel z fajčiarskej ... bol na mol .. keď bol pri mne pozrel na mňa prázdnymi očami a šiel ďalej , ani neviem či ma videl .. ae vraj sa obzeral po nás ... ledva otvoril dvere a odišiel ...
Prišlo mi to strašne ľúto , takže predsa len je asi tam , kde som dúfala ,že nebude .. a ešte tí jeho dementní ožran kamaráti ...
Vybral si ..

olivienka

Sejla, Lienka, konečne normálne názory, som bola normálne prekvapená, koľko ľudí ju tu od toho odhováralo

400Girl

Ahojte baby, takže nakoniec odpoveď z jeho strany ani neprišla . Može byť veľa dovodov prečo sa neozval ,ale myslím si ,že len nechcel . Bol dosť hrdý a potom , po cca mesiaci od rozchodu ,keď sa premohol a povedal,že ma ešte ľúbi , že chce aby som mu odpustila atď a odmietla som vztah , tak sa asi zaťal ...
No čo už , snáď je v poriadku, viac urobiť nemožem .

Sejla

to je poriadny šplech, že neveriaci sú takí a takí.. ale to je jedno, nechcem sa tu hádať o náboženstve.
A že sa mu 400dievča ozvala je normálne, nevidím na tom nič divné, ja som tiež v kontakte s mojimi ex, ale zase takto podlo mi neublížili, takže neviem ako by som to brala. Ale s odstupom času a keď si je istá, že to berie s nadhľadom, je to v poriadku.

Lieenkaa

Napisat staremu znamemu je aj podla mna uplne v poriadku, mozno mu chyba psychicka opora a kym sa to nezmeni na nejake psychicke vydieranie z jeho strany,preco by nemohli byt v kontakte..vela stastia prajem kocke

olivienka

ale raduje sa z pravdy :) a je to o láske k všetkým ľuďom, nielen medzi mužom a ženou. a znova, to, že vidíš "manzelstva kde je veriaci muz a zena ako si spokojne nazivaju dohodnu sa porozpravaju sa", veľa neznamená - naozaj si presvedčená, že žiadni neveriaci také manželstvá nemajú? :)
ale sme mimo témy, 400Girl mu už napísala, a má za to môj rešpekt a obdiv. verím, že sa nezapletie do ničoho, čo by jej ublížilo

Morzsi

ja nie som katolicka a to skatulkovanie poznam nie jedna moja kolegyna je taka ako pisete 1 piatok v mesiaci hned rano do kostola pride na 9 hod nie na 7 v piatok maso neje kazdy prikazany neprikazany sviatok alebo nedelu do kostola prijimanie spovedelnica cely den radio lumen odbije 12 a uz si mrmle ... ja sa nepovysujem ani neodudzujem chodim do kostola ked to ozaj potrebujem prezila som znovuzrodenie a ten pokoj ktory som nasla nikto mi neuveri ... a vidim ze su manzelstva kde je veriaci muz a zena ako si spokojne nazivaju dohodnu sa porozpravaju sa doveruju si tak ako sa pise : laska je dobrotiva nenadyma sa nezmysla zle ale raduje sa list korintskym 13 kap 1-13

olivienka

Morzsi, je mi ľúto, že máš taký život... ale naozaj to nie je preto, že on je neveriaci. on by nebol iný, ani keby chodil do kostola každý deň. človek musí mať v prvom rade súdnosť a vedieť sa nad sebou zamyslieť. ja som síce kresťanka a väčšina z tej časti mojich známych, ktorú najviac obdivujem za ľudskosť a morálne hodnoty, sú tiež kresťania, ale nikdy by som nedala rovnítko medzi kresťan = dobrý človek. a už vôbec nie medzi nekresťan = zlý človek!!! akékoľvek škatuľkovanie je nezmysel a nemôže nikdy zodpovedať realite.
mimochodom, ako vieš, že muž, o ktorom je táto téma, nie je veriaci :) alebo že sa ním nemôže stať?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je divné sa ozvať? - Fórum - ZDRAVIE.sk