Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ziarlivost a Hadky

Príspevok v téme: Ziarlivost a Hadky
sisa999

dobry den,prosim vas ,mam taky problem.vcera sme sa s priatelom velmi pohadali,ja mam problem s tym ze som chorobne ziarliva,vycitam mu kzdu somarinu,podozrievam ho stale ze niekoho ma,neviem si pomoct..je to velmi tazke.vcera som mu vykrikovala aby sa priznal ze ma inu zenu,stale som rypala donho,nepustila som ho k slovu,stale a stale som mu opakovala ze koho ma,az nakoniec to prislo vylepila som mu facku a zase sme sa dalej hadali,stale som mu hovorila nech sa prizna no horor a des..nemozem to udrzat ten zly pocit ktory sa vzdy objavi z nicoho nic..domyslam si strasne a vykrikujem mu ,vedie sa to s nami asi 3 roky co stale som takato..noo..a spet k tomu vcerajsku,vylepila som mu hadali sme sa a nakoniec ma on udrel..po 6 rokoch zitia ma prvy raz udrel,bola som v soku..nadavala som nanho az nakoniec ma chcel zamknut v kupelke a nedovolila som mu to..tak som isla do kuchyne a mal v ruke nozik ze sa ide zabyt..cely sa triasol,plakal,ze on to uz dalej nevydrzi,ze ho to strasne mrzi ze my vylepil..bol agresivny a chcel to naozaj urobyt,musela som ho ukludnit,ze nech to neroby lebo to len zhorsi ,znicil by my zivot ..tak pustil a plakal a vycital si ako my to mohol urobyt,strasne ho to mrzi,povedala som mu to ze za to mozme obaja,ze ja som ho vyprovokovala..ale on stale hovori ze to nikdy nemal spravit ,dava si velku chybu..strasne ma to mrzi,neviem co mam robyt teraz..viem ze za to mozme obaja,ale bojim sa s nim po dlhych krasnych rokoch zostat,ked sa toto stalo a moze sa to opakovat.Tak preto vas prosim o pochopenie a nejaku radu co mam robyt..prosim pomozte..dakujem vam.

Dominika1127

prečo by bola chora? ja ju uplne chápem to aká je pretože v nom stratila doveru..ano viem že vzstah bez dovery nema zmysel ale možno sa to ešče zmení,a to že s ním zostala aj ked ju podviedol je preto lebo sa do neho tak velmi zalubila že si nevie bez neho predstaviť život ,možno to neni normálne ale pre toho kto to nezažil ale neni to jednoduché..ja si myslím,že by ste sa mali vážne porozprávať,určiť si priority a tebe radím skús piť ukludnujúce čaje alebo niečo čo priaznivo posobi na nervovy system,držim vám palce..

Leela333

...ten tvoj komentár znie, akoby ti vymyl mozog svojimi kecami, že "buď rada, že som sa vrátil" pritom by to malo byť naopak, veď on podviedol teba! A vôbec, vieš koľko párov si toho veľa prežilo, cez všeličo si preskákalo, no aj tak nezostali spolu, lebo im to jednoducho nevyšlo? Tak sa neupínaj na tento vzťah, akoby si bez neho mala prestať existovať. Život ide ďalej.

A mám ešte otázku, predtým si bola aká k partnerom? Bola si takáto žiarlivá alebo o niečo menej?

Leela333

"Ale ono sa to da,ak sa stale dvaja miluju,je im dobre,a su statsny..laska je silne puto..beriem to tak ze kazdemu padnu nervy,kazdy uroby nejaku chybu v zivote..a ma sa davat druha sanca..ja som dala ,ale vomne je velka chyba...ktoru chcem liecit,jedine co my pomoze je viera a uvedomovat si seba samu,ze ja pravdu nemam ,robym cloveku zle a to nechcem..od vcera a od dnes budem ina,vyvrcholilo to privelmi daleko a viem ze za to mozem JA..on sa snazi robyt,kupi co chcem,je stale somnou a ja si to nevazim...stale..neuvedomujem si to.V zivote som bola poznamenana tazkymi prekazkami,nemam skolu,nemam pracu a aj napriek tomu SME spolu..strasne sme toho prezili a vieme ze to co robime nieje spravne a velmi zle!!ked sa ja zmenim ,zmeni sa cely svet okolo mna!!!je to tazke..verite na posadnutost?myslim zleho ducha..niekedy citim ze to co konam niesom ja..a aj moja mama to tak preziva..je to nieco zle."

Ty si úplne ale úplne mimo, on ťa riadne doplietol. Lenže vám to neklape! Je to jasné aj nám, ľuďom čo vás vôbec nepoznajú, tak neudržiavaj umelo už zničený vzťah. Ale

Leela333

Po prvé, zopakuj si gramatiku, lebo sa to nedá čítať.

Po druhé, tvoj priateľ je agresívny človek, to čo robil s tým nožíkom... No proste zažila som podobné scény, takže týmto som si istá. Je jedno, kto začal hádku, taký človek ako tvoj priateľ to vystupňuje až do extrémov (viz. vyhrážanie sa samovraždou).

Lenže ani ty nie si psychicky celkom v poriadku, nechápem prečo si ešte s ním, keď ťa podviedol, ty na to nikdy nezabudneš, tým pádom váš vzťah bude večné len o nedôvere, podozrievaní a hádkach. To sa ti zdá ako pekný vzťah? Chceš to prežívať do konca života (ak si náhodou on aj tak nenájde inú a nenechá ťa, čo bude ešte horšie, ak to bude napr. po 20tich rokoch - to radšej ukonči teraz).

Slecna A.

ahaa...az ted som si precitala, ze ta podviedol...Aj napriek tomu chod za odbornikom, pretoze ak aj nechas niekedy toho terajsieho, a budes mat novy vztah, budes potrebovat vela sebavedomia a nadhladu, aby si zas nepodlahla ziarlivosti

Slecna A.

sisa, chod sa dat liecit. A nemyslim to absolutne v zlom. Naozaj, chod za odbornikom, lebo to co robis nie je normalne. Cudujem sa, ze to tvoj priatel s tebou doteraz vydrzal....Ak sa nedas liecit, priatela stratis a vlastne akykolvek vztah nadviazes neskor, bude rovnaky ako tento..

repka

nemyslim si, ze chyba je v tebe a mala by si sa liecit ...
"Ale ono sa to da,ak sa stale dvaja miluju,je im dobre,a su statsny" - A NEPODVADZAJU ..
myslim si, ze je normalne ze mu neveris... a podla mna uz ani nikdy nebudes... mala by si to skoncit, kym nemate deti, spolocne majetky atd. - alebo mate? ....

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ziarlivost a Hadky - Fórum - ZDRAVIE.sk