Ziarlivost a Hadky

Príspevok v téme: Ziarlivost a Hadky
sisa999

dobry den,prosim vas ,mam taky problem.vcera sme sa s priatelom velmi pohadali,ja mam problem s tym ze som chorobne ziarliva,vycitam mu kzdu somarinu,podozrievam ho stale ze niekoho ma,neviem si pomoct..je to velmi tazke.vcera som mu vykrikovala aby sa priznal ze ma inu zenu,stale som rypala donho,nepustila som ho k slovu,stale a stale som mu opakovala ze koho ma,az nakoniec to prislo vylepila som mu facku a zase sme sa dalej hadali,stale som mu hovorila nech sa prizna no horor a des..nemozem to udrzat ten zly pocit ktory sa vzdy objavi z nicoho nic..domyslam si strasne a vykrikujem mu ,vedie sa to s nami asi 3 roky co stale som takato..noo..a spet k tomu vcerajsku,vylepila som mu hadali sme sa a nakoniec ma on udrel..po 6 rokoch zitia ma prvy raz udrel,bola som v soku..nadavala som nanho az nakoniec ma chcel zamknut v kupelke a nedovolila som mu to..tak som isla do kuchyne a mal v ruke nozik ze sa ide zabyt..cely sa triasol,plakal,ze on to uz dalej nevydrzi,ze ho to strasne mrzi ze my vylepil..bol agresivny a chcel to naozaj urobyt,musela som ho ukludnit,ze nech to neroby lebo to len zhorsi ,znicil by my zivot ..tak pustil a plakal a vycital si ako my to mohol urobyt,strasne ho to mrzi,povedala som mu to ze za to mozme obaja,ze ja som ho vyprovokovala..ale on stale hovori ze to nikdy nemal spravit ,dava si velku chybu..strasne ma to mrzi,neviem co mam robyt teraz..viem ze za to mozme obaja,ale bojim sa s nim po dlhych krasnych rokoch zostat,ked sa toto stalo a moze sa to opakovat.Tak preto vas prosim o pochopenie a nejaku radu co mam robyt..prosim pomozte..dakujem vam.

Agnes999

To je. Myslim, zeby vam obom prospelo ak by ste si dali na nejaky cas pauzu. Zazit aj ten pocit, ze si chybate, ze si nemozte byt uplne isty jeden druhym, ze chcete na sebe pracovat a zmenit sa. Ty si sa rozhodla mu po nevere dat druhu sancu, tak mu musis zacat verit, inak sa radsej rozidte lebo to nikdy nebude dobre. Mam pocit, ze jeho to mrzi ked ti vsetky tie vyciny hadky a hysterie trpi. Kedy sa vlastne ta nevera stala? Odvtedy seka dobrotu, odvtedy s nim problemy neboli?

Agnes999

Da sa na sebe pracovat, da sa zmenit k lepsiemu. A nemusi to byt len docasne. Musis ale sama chciet a musis na sebe pracovat. Citat knizky, navsevovat psychoterapiu, spolu manzelsku poradnu. Mate vazne otrasny vztah a ako sa bijete, moze to raz skoncit tragediou, mozete si ublizit! To nie je normalne aby ste sa takto fackali, zamykali v kupelni a cojaviemco

lilyianka

ja tvojím slovám stále akosi neverím, je síce pekné, že sa chceš zmeniť a ak tak urobíš, budem ti (vám) držať palce, ale myslím, že márne a vieš prečo? lebo ty sa zmeníš (ak budeš samozrejme chcieť), ale na ako dlho? ver tomu, že o chvíľu si presne taká istá ako teraz ... mala by si začať chodiť lekárovi, aby ti pomohol s tvojou podozrievavou povahou a potom si pomaly sama sebe hovoriť, že stop, teraz buď ticho, áno ide skôr do práce, ide neskôr z práce atď, ale nemusí byť zneď za tým žiadna iná baba ... najrozumnejšie ako som už spomínala by bolo, aby ste každý mali úplne iného partnera .. je pekné, že sa ľúbite, ale chceš, aby to nabudúce už dopadlo katastrofálnejšie, ak to teda nebude mať náhodou aj fatálne následky? určite nie ..
ešte by ma zaujímalo, koľko máte rokov, ty mi prídeš taká mladunká ....

sisa999

Ale ono sa to da,ak sa stale dvaja miluju,je im dobre,a su statsny..laska je silne puto..beriem to tak ze kazdemu padnu nervy,kazdy uroby nejaku chybu v zivote..a ma sa davat druha sanca..ja som dala ,ale vomne je velka chyba...ktoru chcem liecit,jedine co my pomoze je viera a uvedomovat si seba samu,ze ja pravdu nemam ,robym cloveku zle a to nechcem..od vcera a od dnes budem ina,vyvrcholilo to privelmi daleko a viem ze za to mozem JA..on sa snazi robyt,kupi co chcem,je stale somnou a ja si to nevazim...stale..neuvedomujem si to.V zivote som bola poznamenana tazkymi prekazkami,nemam skolu,nemam pracu a aj napriek tomu SME spolu..strasne sme toho prezili a vieme ze to co robime nieje spravne a velmi zle!!ked sa ja zmenim ,zmeni sa cely svet okolo mna!!!je to tazke..verite na posadnutost?myslim zleho ducha..niekedy citim ze to co konam niesom ja..a aj moja mama to tak preziva..je to nieco zle..

Agnes999

Obaja pre seba urobite najlepsie ked sa prestanete navzajom dalej tyrat a pojdete od seba. Ze sa lubite je pekne, ale len laska nestaci.

Agnes999

Ja tam chapem. Tiez som mala priatela, ktory ma klamal s inou. Ja som mu verila, bola som presvedcena, ze je to muz, na ktoreho som cely zivot cakala. A on klamal mna aj tu druhu, ani jej nepovedal o mne. Hrozne ma to zlomilo, najskor som sa s nim rozisla, stale ma ale prosil, tak som sa k nemu vratila, lebo som ho moc milovala. Boli sme potom spolu este necely rok, ale uz nikdy to nebolo dobre. Stala sa zo mna doslova paranoidna zenska, stale som ho podozrievala. Pravda ale je, ze to nebolo jeho jedine klamstvo, klamal mi aj neskor. Uz som mu neverila vobec nic, mali sme asi podobny hrozostrasny vztah ako vy dvaja. Bola som tak paranoidna, ze sa mi par krat stalo, ze som ho obvinila z klamstva a neskor som zistila, ze vynimocne hovoril pravdu. Uvedomila som si, ze ten vztah nikam nevedie, nema to buducnost. Ako ked rozbijes vazu, ostanu ti crepy, nikdy z nich nezlepis zas vazu. Musis to vyhodit a kupit vazu novu. A to som urobila aj ja. Ukoncila som to, bola som potom sama asi 2 roky kym som sa dala dokopy s mojim terajsim priatelom. Sprvoti som sice aj pri nom bola podozrievava, ale on je uplne iny typ, neskor som sa ukludnila a uz si len uzivam krasny vztah.