Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Akne.. krem s obsahom kolagenu

Príspevok v téme: Akne.. krem s obsahom kolagenu
Juroo123

Dobry den chcel by som sa opytat teraz uzivam roaccutane ...akne vymyzlo ..flaky a malilinke jazvicky ostali ...kedze sa s tym teraz neda nic robit ked uzivam tie lieky tak mate niekto skusenosti s nejakym kremom s obsahom kolagenu ?? som cital na vela forach ze pomaha na male jazvicky a ze ich vyhladzuje a niektore aj casom zmiznu ....

dakujem za odpovede :)))

Anicka45

nemate niekto skusenost so zivym transdermalnym kolagenom ?? je pomerne drahyy a chcela by som ho vyskusat na jazvy vpadlinky po vyrazkach ...som citala ze je to ako keby zazrak a pomaha ...kolagen platinium napr

Juroo123

tak ak ti mozem poradit ked mas aj ty problem s akne napis do googlu dermaroller...ten naozaj pomaha vyhladzuje ,obnovuje, zjemnuje...ja to potom po pol roku budem chciet vyskusaat :)

a30

Colagen ako taky ti nepomoze.Max ti jazvycky a dierky vyplni,co ak prestanes pouzivat colagen mas ich spat.Nepoznam nic co by odstranilo dierky a jazvicky.a ak aj je nieco tak to nebude trvale.neviem kolko mas rokov ale netrap sa koly tomu,neboj aj frajerku si najdes

Juroo123

....jazvy nemam vobec....ja mam skor flaky ale zevraj tie vyblednu a take male dierky ktore som zacal riesit teraz tie sa daju odsranit ako som cital na forach ...napr dermalloler pouzili ludia a niektori pisu ze po jazvickach ani stopy...aj ten peeling pomoze ...ved nikto nie je dokonaly kazdy ma na tvary nejaku dierku ....ale teraz nic z toho nemozem lebo beriem roacc ...tak som chcel aspon ten kolagen krem nejaky vyskusat nemas s tym skusenosti nejake ??

a30

ahoj sklamem ta ale jazvicky nikdy nezmiznu,je to trvale poskodenie pleti.troska sa daju zjemnit chemickym pilingom,ale zazrak by som necakala.bohuzial akne,ja s nim tiez bojujem.ale da sa stym zit,teda ho zmiernit.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Akne.. krem s obsahom kolagenu - Fórum - ZDRAVIE.sk