Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bielenie zubov s Crest 3D advanced Vivid

repka

hej.. mam skusenost.. naozaj to vybiely - a nemusis pouzit ani cele balenie, ale to vybielenie nejak dlho nevydrzi (viac ako pol roka)... - ale nezozltnu uplne.. len nie su az take biele - s porovnanim s ostatnymi su vsak urcite belsie..
.. boleli ma z toho zuby a dokonca pritom ako som mala pasiky ma tak pichlo niekedy v zube, ze som sa skoro posr...
.. a necitala som co pisali ostatni, ale som zahliadla, ze niekto pisal ze sa to smyka zo zubov? - nemyslim, ze by sa to nejako smykalo.. da sa v pohode.. len prvykrat kym som si nezvykla ze to mam na zuboch a citila som tu chut ma trochu natiahlo..
.. ja odporucam, ALE... teraz mam tie supreme professional - uz po 6 pasikoch som mala totalne biele zuby.. predtym som mala asi prof. effects a tiez neboli zle, ale pouzila som ich viac na bielenie a vysledok nebol uplne ohromujuci...

system

tusan: praveze tim gelom u zubara som nemal bielene, len som sa informoval. samozrejme suhlasim co pises. Jasne moze to byt najoblubenejsi aj najlepsi, ved vpodstate sa nemusis nikde do zubara trepat, vybielit ti to vybieli, nemozem povedat ze nie, a nieje to ani drahe oproti inym metodam. Cize zas to treba brat aj takto. .... Urcite by som sa bez ruzovuckej tabletky asi nezaobisiel, ale ja nevravim o cisteni 42% peroxidom jednorazovo u zubara ale o inej metode ktoru ordinuje zubar ale praktizujes ju tiez doma. Trva cca tyzden rovnako ako pasiky len s rozdielom ze si pod dohladom lekara, mas gel overeny zdravotnictvom na bielenie a tu blbost do ktorej zakusnes. Proste som len vyjadril moj nazor, priznavam ze ked si to citam spetne tak to znie ze pasiky odsudzujem na plnej ciare ale nemyslel som to az tak. Nemam vyskusane ine metody nez pasiky tak nemozem porovnavat.

Tusan

No, "system", tie podla teba neprakticke smyklave pasiky boli mimochodom pravidelne vyhodnocovane v roznych prieskumoch a anketach ako najoblubenejsi a najlepsi sposob bielenia zubov na svete...dokaz najdes tu: www.3dwhite.com

Ak hovoris, ze šmykľavé, tak to si asi nemal pasiky Crest, pretoze tie maju Advanced seal technologiu a drzia na zuboch tak silno, akoby boli prilepene lepidlom. Ten náhubok od zubara ti drzi silnejsie?...(tri bodky...)

Ludia nech si radsej precitaju recenzie NAOZAJSTNYCH zakaznikov, ktori pasiky Crest NAOZAJ vyskusali a nech necitaju tieto diskusie, lebo ktovie ake individua tu píšu prispevky... heureka.sk je portál, ktoreho dotaznik moze vyplnit len skutocny zakaznik internetoveho obchodu a take recenzie ohladom pasikov Crest najdete napr tu: -odkaz odstránený-

Su tam recenzie skutocnych a overenych zakaznikov, ktori mali pasiky NAOZAJ zakúpené a pouzili ich a nie nejakych fake nickov a ktovie koho...

Inak este k prispevku od "system": ten gel u zubara obsahuje peroxid, ano, 42%-tný... A ak ta boleli zuby pri pouzivani pasikov, ktore maju od 5-14% peroxidu a nemas ich na zuboch dve hodiny, ale len 30 minut, tak vies si predstavit tu bolest, aku by si zažíval u zubara v kresle keby ti na zuby dal drastický 42%-tný peroxid? A nielen vtedy v kresle, ale aj 3-7 dni po zakroku...

system

mal som pasiky a nebol som extra spokojny, ako fajn zuby mi vyblielilo vydrzalo mi to cca pol roka. nefajcim, nepijem kavu ani vino. jedine si obcas dam zeleny caj. Navyse ma z pasikov sialene boleli zuby ale to nevadi. 2.x by som si to nekupil. 50 € za pasiky to radsej prisetrim a dam si vybielit u zubara za 180 €. (informoval som sa) neviem aka to je forma ale vraj ti spravia odtlacok zubov a presnu formu do ktorej si das bieliaci gel ( zrejme peroxid) a zahryznes sa do nej na vecer. po vybieleni ti " nahubok " ostane a po roku alebo dvoch si uz len dokupujes gel. podla mna urcite lepsie nez si lepit na zuby tie smyklave neprakticke hnusne pasiky.

Tusan

Blbost tom, ved ty nevies co pises...

1.) Laser nema dlhodoby efekt. Laser sam o sebe nema ZIADEN efekt. Bieli gél, nie laser. Laser je len marketingovy doplnok bielenia u zubara a podla zubarov by mal zvysit ucinok vysoko drastického 42%-tného gelu pouzivaneho pri bieleni, ale realne tam je zosilnenie efektu mozno o 5%, cize zanedbatelne %...

AD 1: Napisal si, ze efekt bielenia u zubara vydrzi 10 rokov....To si myslel vazne? :D Nieco take hlupe som uz dlho nepocul. Efekt u zubara vydrzi tak dlho ako efekt kazdeho ineho bielenia peroxidom. Samozrejme zalezi aj na sposobe dosiahnutia toho efektu. Ak to bolo dosiahnutie jednorazovym narazovym bieleni, tak efekt je slabsi a vydrzi kratsie ako efekt postupneho viacdnoveho bielenia nizsimi koncentraciami peroxidu.

2.) Efekt s pasikmi nevydrzi len 3 mesiace. To si odkial nabral? Mas to odskusane? Ja mam, bielil som minuly rok v apríli, teraz je marec a stale mam biele zuby a ked poviem niekomu, ze sa chystam coskoro zas bielit, tak sa ludia cuduju, lebo mam este stále belsie zuby ako ktokolvek naokolo... podobnych skusenosti som od ludi pocul uz vela, efekt 3 mesiace je blbost, vydrzi to ovela dlhsie.

3.) Postupne bielenie zubov, cize napr aj bielenie spominanymi pasikmi crest, je vzdy efektivnejsie a dlhodobejsie ako nárazové jednorázové drastické bielenie u zubára. To je proste tak, nic s tym neurobis. Poznam vela ludi, ktori sa od zubara vratili nahnevani, ze efekt ziadny, resp.minimálny, bolest obrovska, 3 ibalginy denne atd... a vyskusali pasiky a boli ohromení efektom v porovnani s efektom u zubara.

4.) pasta Signal Whitening - uplne by stacil nazov bez toho "Whitening" na konci, pretoze to slovo tam nema co robit... Keby si vyskusal americke pasty Crest, tak by si pochopil co to je "Whitening". A pritom tie pasty, rovnako ako ine bezne volnopredajne pasty, neobsahuju peroxid...

5.) "vidu"...? (???)

Takze chod, vyhoď tam peniaze u zubara a pouč sa ;)

tom24

inac na to bielenie idem aj ja :D dovtedy pouzivam Signal Whitening+Signal whitening ustnu vodu...Ma to efekt sice par hodinovy ale aj tak

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bielenie zubov s Crest 3D advanced Vivid - Fórum - ZDRAVIE.sk