Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Antikoncepcia odpor k sexu, priberanie

Príspevok v téme: Antikoncepcia odpor k sexu, priberanie
asika

Zdravim vsetkych,
mam 30 rokov 2 roky beriem antiku prv yadine teraz belaru.
Postupne casom sa mi zacala stracat chut na sex,mam az odpor,partner sa mi dokonca hnusi ak sa ma dotyka.prs sa vobec nesmie dotknut,absolutne ma nic nevzrusuje sex si stale odtrpim uz nech je po nom si pomyslim.som aj sucha,uz pouzivame lubrikant.preto uvazujem o vysadeni antik.este pocas uzivania som nabrala asi 7kg.chcem sa preto opytat ci ma niekto taku skusenost ze po vysadeni schudol,a vratila sa mu aj chut na sex,a po akom case.dovtedy kym som nebrala ant,tak som bola doslova sexualna dracica az moj drahy bol z toho zufaly,ze sa chudak nevyspi.a teraz je to so mnou bieda,nechapem to.

mimika97

Ahojte, ja som s Belarou spokojná, nepribrala som. Beriem ju už 1 rok. 4o sa týka nálady, tiež som nepostrehla že by som bola zadepkovaná a chuť na sex mám :) ja by som ju nemenila, aj preto že som mávala problém s pleťou a teraz ju mám veľmi peknú.Z tohoto dovodu mi ju moj gyndoš napísal. Skús sa spýtať svojho gynekologa predsa je to odborník a najlepšie ti poradí.

cherryberyy

Ahoj. Urcite vysad antikoncepciu, ja som mala podobny problem, absolutna strata na chut, aj ked som mala chut, tak len psychicky, fyzicky nie, takze sme museli pouzivat lubrikant. A okrem toho ma chytali take cudne depresie, skratka necitila som sa ok. Po vysadeni sa vsetko upravilo, takze dlho necakaj, lepsie to nebude :)

lilyianka

ja som si presla niekolkymi hak-novynette, lyndinette30, jeanine..po 4 rokoch som pochopila, ze uz nema vyznam ju brat v zmysle, ze som mala neustale vytok,stale som musela nosit intimky, bolo to na nervy .. teraz som skoro 4 roky bez hak a poviem ti, nikdy v zivote by som to svinstvo uz nebrala a to som takisto patrila k jej zastancom ... aj ked mne pomohla len v tom, aby som neotehotnela a presne som vedela, kedy dostanem menzes ..inak nic ... bolesti rovnake, vaha rovnaka (tak ci tak som chuda), nebrala som to ani na plet ani na nic konkretne... no ale po vysadeni som sa davala cca rok dokopy, vlasy sa mi zacali hrozne mastit, plet som mala ako pubertiacka, ale nie celu vysypanu, ale vzdy len par pupakov, ale zato riadnych .. teraz som rada, ze to neberiem a nic take do seba uz nedam, lebo mam rada seba a aj svoje telo ..

TinaM

ja som brala Jeanine, pre mna najlepsia hak zo vsetkych (skusala som este dve ine-lebo jeanine bola dost draha, ale nakoniec som sa k nej vzdy vratila). Bola som velmi spokojna, neprekazalo mi, ze som pribrala. Znizena chut na sex je v mojom pripade trosku irelevantna-celkovo nepatrim medzi dracice. Ale aj tak som sa rozhodla ju vysadit a nelutujem. Plet sa mi trosku zhorsila-rozumej pms-vzdy sa mi vyhodi jeden "semafor" niekde na tvari, ale da sa to prezit. Vlasy mi padali (cca. 4 mesiace po vysadeni), ale zacala som uzivat C vitamin a hlivu a mam pocit, ze mam vlasy a nechty krajsie, ako kedykolvek predtym. Takze ak ti nesedi hak nevahaj a vysad ju.

asika

Brala som yadine teraz belaru.Stale sa neviem rozhodnut,ale asi ju vysadim a uvidim.necitim sa vo svojej kozi,asi to budu tie hormony.mam zmeny nalad niekedy smutok,az do placu mi ide.inokedy prekypujem stastim.pripadam si ako sisi.

odpovedam

ak si brala HAK, ktora ovplyvnuje plet, tak sa ti pravdepodobne zhorsi. Mne trvalo cca 8-9 mesiacov, kym sa moja plet spamatala. Na vlasoch som si ucinky nevsimla (brala som yadine). No uznaj, ze nemozes HAK brat cely zivot a spoliehat sa teda, ze budes mat vecne krasnu plet. Su aj ine sposoby, ako si kvalitu pleti vylepsit. MNe pomaha zinkova mast a k tomu minimum kozmetiky. Ale urcite mat radssej fungujuci vztah a mastnejsiu plet nez naopak ;-)

asika

Dakujem Vam,
za Vase odpovede.
rozhodla som sa ze vysadim a uvidim co sa bude diat,ci sa ta chut na sex obnovy a ci schudnem.este sa bojim aky to bude mat dopad na moju plet a vlasy.nevyhadzem sa,nebudu vypadavat vlasy,mastit sa?

lea128

Suhlasim so vsetkymi prispevkami, urcite HAK vysad, ja som mala tiez problem, ze som na sex nemala chut, aj ked nikdy sa mi to nehnusilo, to su uz silne slova... Po vysadeni sa mi chut vratila do niekolkych mesiacov- mne cca do 3, kym sa mi ustalil hormonalny sytem. Schudla som tiez na povodnu vahu, aj ked som aj zacala viac cvicit. Uz nikdy HAK nechcem brat, a to som bola jednou z tych co som sa HAK zastavala:)

janeczz

Belara-pribrala som 10kg, znizila sa mi funkcia stitnej zlazy,a pocas jej brania som i otehotnela... Jedine +zlepsena plet..ale odkedy ju neberem plet mam taku ako predtym.

TinaM

urcite to vysad. Ja som mala presne ten isty problem. A schudla som este viac, ako bola moja povodna vaha. Chut sa postupne vratila.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Antikoncepcia odpor k sexu, priberanie - Fórum - ZDRAVIE.sk