Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kedy cvičiť?

Cindy35

no minule bolo v tv novinach ze premier Fico cvici a beha kazde rano a potom zvladol 1001 klikov za polhodiny - to je obdivuhodna kondicka, ak je to pravda

zuzan-ka

No 97Lenka97, ono to nie je až tak jedno kedy cvičíš.
Ak cvičíš ráno, tak naštartuješ metabolizmus a viac spaluješ celý deň. Pri cvičení telo vyplavuje endorfíny takže budeš aj dobre naladená.
Ak cvičíš večer, môžeš byť vyčerpaná z celého dňa, síce je pravda že pri večernom cvičení sa možeš odreagovať po celom dni, ale ak hned na to zalahneš do postele, tvoj metabolizmus sa zas spomalí.

97Lenka17

Diéta a potom jo-jo efekt? :D haha dobre radíš... priberie trikrát toľko ako mala, keď prestane diétovať

97Lenka17

orchidejka- ako kedy, niekedy ani neviem, že ich robím proste ich robím :) a niekedy si to rozkúskujem ale tak cca do hodinky ich porobím potom všetky :)

orchidejka

lenka ja normalne zasnem nad tvojou vydrzou. 500 brusakov denne - to davas v kuse alebo si to rozkuskujes pocas celeho dna? :D :D :D :D :D
a detto hodina na rotane. proste mna to po 5min na rotane uz nebavi a uz ma ani nohy neposluchaju, to sa neda hodinu vydrzat na rotane - a teda sa len krutis zo strany na stranu ci ako na nej cvicis?
ja som niekde citala ze najlepsie je cvicit rano na lacno, potom ze nalacno nie je dobre, ze aspon nieco male predtym zjest tak ja neviem. u mna to vyzera tak ze vstanem a cvicim tych cez tych 45min na rotopede, potom rotana a nakoniec brusaky. celkovo to vychadza do hodiny cisteho casu.
a THEVICKS, urcite staci 1x denne..ja chcem tak 5-6x do tyzdna

97Lenka17

ahoj, ja tiež spevňujem (nechudnem), chcem si vyrisovať bruško :) cvičím ráno na rotane tak cca hodinku a 500brušákov denne :) + prechádzka , to je jedno, čo a kedy cvičíš, hlavne, že máš pohyb :)

TheVicks

nepochopila som ale ak je to otázka tak: áno áno cvičiť pretože chcem schudnúť :) a civčiť mi problém nerobí... dala som sa na zdravú výživu.. a do leta riadne zamakať.. tak nejaké rady by mi pomohli :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kedy cvičiť? - Fórum - ZDRAVIE.sk