Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krčna chrbtica, pocit na odpadnutie

Príspevok v téme: Krčna chrbtica, pocit na odpadnutie
zukume

Dobry den.mam 21.mam problemy s krcnou chrbticou,chodila som na neurologiu,rehabilitacie(elektroliecba),EEG-dobre, ocne-dobre,RTG-kriva krc.chrbtica,no zhorsuje sa mi to.bolieva ma hlava,je mi zle,hlavne v MHD mam neustale pocit na odpadnutie,strach,musim hned vystupit,zavraty,hlavne v uzavretych priestoroch bez pristupu vzduchu mi je zle,proste mam uz problem pohybovat sa po meste,aj za sedenia mi je zle,stracam vedomie,trpnu mi niekedy ruky,cvicim ale necitim zlepsenie,mam pocit neustaleho smadu,uz naozaj neviem co mi je,citim sa slabo,tazko sa mi dycha,mam ist este na neurologiu,lenze dalsie tabletky uz nechcem,nerobili mi dobre,neviete mi nejako poradit?na koho sa obratit alebo ake vysetrenia este podstupit... dakujem za kazdu radu! Zuzana

:-)l

Dano1989 akoby som čítala o sebe., mám presne tieto problémy., trpím tým už skoro 2 roky :-( som z toho už ozaj zúfalá :-( prosím o nejakú radu

Filip18

Prosim mohol by mi niekto napisat na mail kto si tym presiel, alebo prechadza ?? Moc by mi to psychicky pomohlo mavam bolesti hlavy (migreny), najprv prestanem dobre vidiet take neucelene predmety vidim, potom to prejde zacne bolest hlavy atd, busenie, srdca,dalej mavam pocity na odpadnutie, pocit na zvracanie, malatnos,niekedy vidim take sive gulicky ked videm von, vysetrenia hlavy OK, krv a moč OK, len zvyseny tlak zo stresu

ttoommaass

Jednoznacne v takychto pripadoch a z dlhodobeho hladiska mozem odporucit z vlastnej skusenosti tzv., dynamicke sedenie. ja vyuzivam ergobejot ale su aj ine spolocnosti ktore sa tymto zaoberaju.

Pavol581

Zdravim Vas,ak problemy este pretrvavaju,prosim,ozvite sa mi...kvalitna masaz Vam pomoze,je to problem celej chrbtice-hlavne krcnej,je to zaroven ucinna masaz dost bolestivo neprijemna...spolupracujem aj s fyzioterapeutom...

Dano1989

Dobry den,

Mam 24 rokov, a uz pol roka chodim na rozne vysetrenia a neviem co uz mam robit...
Prichadzaju na mna tazke stavy, zacne to zvysenym busenim srdca, pride na mna velky strach uzkost, hlavne v uzavretych miestnostiach, velmi neprijemny pocit, zacnem sa potit, bolesti hlavy, velmi tazko sa mi dycha, citim bolest medzi lopatkami, zavrate a pocit na odpadnutie ale najhorsie su tie pocity uzkosti, zacnem sa cely triast a je mi na zvracanie, prezenie ma a pocit na odpadnutie stale grgam akoby mi zle pracoval zaludok . Tento pocit dostavam aj v aute, v nakupnom centre, najhorise to je v noci, akonahle sa zotmie, pride na mna stav ako keby som bol opity, som spomaleny, stale vycerpany a boli ma hlava....uzkost mavam pravidelne.
Stalo sa mi to pred pol rokom, kedy som bola na pohotovosti a taha sa to so mnou az dodnes. Bol som uplne zdravy clove, sportovec a zo dna na den sa vsetko zmenilo. Je to hrozny pocit, kedze nepijem alkohol, kavu, nefajcim a z nicoho nic som chory clovek a nemozem normalne fungovat.
EKG som mal v poriadku, gastro je v poriadku, zistili mi intoleranciu na mliecnu bielkovinu, ale aj ked nejedavam mliecne vyrobky, je mi velmi zle a nic sa na tom nezmenilo.
Neviete mi prosim niekto pomoct? Uz som bezmocny a lekari mi dodnes nic nezistili. Nemoze to byt nejaka psychicka choroba?? 

J.H.P.

Čítala som niektoré príspevky a doporučujem v prvom rade ak má niekto hocijaký zdravotný problém zájsť ODBORNÍKOVI! Mala som v minulosti vážnejšie psychické problémy, fóbie, zvukové halucinácie, odpadávala som, studené ruky a bledá tvár.. Väčšina ma už opustila, lebo som sa maximálne snažila na ne nemyslieť a snažila som sa tešiť zo života. Momentálne bojujem s bolesťami kolien a chrbta (kyfóza-hrb na hrudnej chrbtici a cervikalgia-bolesť krku). Absolvujem elektroliečbu, magnetoterapiu, ultrazvuk, spinálne cvičenia.A najväčšie pozitívne zmeny pociťujem pri pohybe. Ostatné procedúry sú IBA doplnkové. Rehabilitační pracovníci sú moji asistenti. Všetko záleží len na mne či s tým budem bojovať ALE skutočne bojovať nestačí cvičiť dôkladne tú hodinku keď na vás niekto dohliada ale snažiť sa celý deň správne držať telo a cvičiť aj doma. Chrbtica je vešiak Nášho tela a treba sa o ňu starať! Každý kto je na tejto stránke tak má nejaký zdravotný problém. Veľmi dôležité je piť dostatočné množstvo tekutín min 2Lit.,správna životospráva a minimalizovať stres (viem je to v dnešnej dobe ťažké všetcia sa ponahľajú a sú nervózni). Keď som zvýšila príjem tekutín cítim sa o dosť lepšie moja krv už nie je hustá nemávam pocity na odpadnutie, správne dýcham, lebo pred tým moje dýchanie bolo veľmi plytké. Doktorka mi odporučila plávanie (správne je keď Vám hlava netrčí nad hladinou ale ju ponárate v tedy menej trpí krčná chrbtica.Mojim koníčkom sa stalo aj cvičenie Pilatesu (vrelo doporučujem! Kto nevie aká je to metóda nech si to napíše do googlu). Čítajte veľa vygúglite si všetko čo Vás zaujíma a rozmýšľajte pri tom. Došla som na to prečo ma tak bolia kolená lebo som málo pila vody a keď málo pijete telo sa nemôže očisťovať a tieto odpadové látky sa dosť ukladajú v kostiach, v kĺboch... Celé ľudské telo je chémia všetko s niečim súvisí hlavne naša myseľ. Každá choroba ktorú človek získa sa začala v hlave má teda psychickú príčinu. Aj u mňa to tak bolo mala som depresie a v tedy sa človek hrbí lebo podvedome čaká nejaký úder a teraz mám problémy s chrbtom. Nezmierim sa s mojimi bolesťami a problémami ale budem s nimi bojovať. Prajem Vám všetkým veľa zdravia a nevzdávajte sa ale bojujte! Ale v prvom rade nezabúdajte na toho ODBORNÍKA!!

suesunshine

Ahoj Zuzana, chcela by som sa spýtať, či a ako sa Ti podarilo vyriešiť daný problém. Podobný zažívam momentálne aj ja a som z toho zúfalá.
Vopred vďaka,
Zuzana

Get Fitter

Vacsina tychto problemov je z dosledku zranenie alebo svalovej dysbalancie. Nepchajte do seba tabletky, dajte sa vysetrit Profesionalovi, ktory urci co s Vami. Verte mi, viem o com hovorim, pracujem ako kondicny trener a takychto pripadov a priznakov je milion. Poznam cloveka, ktory Vam moze pomoct - Dr. Madar - 0905 203 778. Som aktivny sportovec a mne pomohol. Moje meno je Jojo Kmetko a moj profil mozte najst na www.facebook.com . Drzim palce

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krčna chrbtica, pocit na odpadnutie - Fórum - ZDRAVIE.sk