Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krčna chrbtica, pocit na odpadnutie

Príspevok v téme: Krčna chrbtica, pocit na odpadnutie
zukume

Dobry den.mam 21.mam problemy s krcnou chrbticou,chodila som na neurologiu,rehabilitacie(elektroliecba),EEG-dobre, ocne-dobre,RTG-kriva krc.chrbtica,no zhorsuje sa mi to.bolieva ma hlava,je mi zle,hlavne v MHD mam neustale pocit na odpadnutie,strach,musim hned vystupit,zavraty,hlavne v uzavretych priestoroch bez pristupu vzduchu mi je zle,proste mam uz problem pohybovat sa po meste,aj za sedenia mi je zle,stracam vedomie,trpnu mi niekedy ruky,cvicim ale necitim zlepsenie,mam pocit neustaleho smadu,uz naozaj neviem co mi je,citim sa slabo,tazko sa mi dycha,mam ist este na neurologiu,lenze dalsie tabletky uz nechcem,nerobili mi dobre,neviete mi nejako poradit?na koho sa obratit alebo ake vysetrenia este podstupit... dakujem za kazdu radu! Zuzana

ernest

mam podobne problemy s chrbticou.mavala som aj tie neznestilne stavy, ktore vacsina ludi popisuje, preto viem, ako sa citite. jedneho dna, ked sa mi uz situacia zdala neunosna, som sa rozhodla zajst ku psychologicke, pretoze lekari na mna iba pozerali a evidentne mi neverili. ta ma poslala ku psychiatricke,tristvrte roka uzivam antidepresiva, ktore sice nevyriesili moje problemy s chrtom, ale urcite mi pomahaju ovela lepsie znasat tie neznesitelne stavy. a chodim k fyzioterapeutke, ktora mi neskutocne pomaha a jedina mi dokaze moj neustale zablokovany krk odblokovat.

Peto T

Môže pomôcť užívať veľa horčíka, pyridoxin (B6) a pri akútnej bolesti tolerančnú dávku vitamínu C - viac v kap. Rýchlokurz na konci knihy: rizikaockovania.sk

Ljube

Dobrý večer,mam taký istý problem z krčnou chrbticov jak p. Zuzanna, doktori ne vedja mne pomoc,od ljekov je mi zle, ale dobra masaž na určitu dobu pomohla. Možno nekto poradi nečo učinnejše na tuto dignozu.

kataka666

Dobry den,Nasla som toto forum a dufam ze mi moze niekto poradit,Mam strasne stavy
kruti sa mi hlava,bojim sa chodit von aby som neodpadla,nemozem byt v aute ci autobuse lebo nemozem dychat ,pocitujem akusi paniku.Zacal ma hrozne boliet chrbat a bolest mi strieka do ruk a hlavne mam hroznu bolest hlavy,je toto strasne vela
Bojim sa ze je to moj koniec,fakt sa citim ako keby to bola moja posledna minuta zivota.Bohuzial doktori mi neveria alebo nechcu pomoct.kED TO NA MNA PRIDE TAK SA tak zlaknem ze moja psichika je strasna a myslim na to 24 hodin denne,uz sa bojim aby som neskoncila v blazinci.uz neviem ako dalej uplne mi to nici zivot ,mam len 25
Vie mi niekdo poradit=????
Prepacte za pravopis ale som v Dansku a je tu ina klavesnica. Napiste mi na moj email katkab662@hotmail.com Dakujem

denisaX

ja mam presne ten isty problem ako zuzana..... taktiez mam posledne 3 mesiace nikdy predtym som to nemala skratka je mi blbo, zacnewm mat zavraty naprikladn a prednaskach musim rychlo odist, zacnem rychlejsie dychat a podobne....kardio mam v pohode aj vysledky krvi stitnej zlazy v pohode...tak nechapoem vobec co mi je:(

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krčna chrbtica, pocit na odpadnutie - Fórum - ZDRAVIE.sk