Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krčna chrbtica, pocit na odpadnutie

Príspevok v téme: Krčna chrbtica, pocit na odpadnutie
zukume

Dobry den.mam 21.mam problemy s krcnou chrbticou,chodila som na neurologiu,rehabilitacie(elektroliecba),EEG-dobre, ocne-dobre,RTG-kriva krc.chrbtica,no zhorsuje sa mi to.bolieva ma hlava,je mi zle,hlavne v MHD mam neustale pocit na odpadnutie,strach,musim hned vystupit,zavraty,hlavne v uzavretych priestoroch bez pristupu vzduchu mi je zle,proste mam uz problem pohybovat sa po meste,aj za sedenia mi je zle,stracam vedomie,trpnu mi niekedy ruky,cvicim ale necitim zlepsenie,mam pocit neustaleho smadu,uz naozaj neviem co mi je,citim sa slabo,tazko sa mi dycha,mam ist este na neurologiu,lenze dalsie tabletky uz nechcem,nerobili mi dobre,neviete mi nejako poradit?na koho sa obratit alebo ake vysetrenia este podstupit... dakujem za kazdu radu! Zuzana

zuzka 5

bolesti krcnej chrbtici mam 35 rokov mala som zablokovanu krcnu chrbticu a mala som vyskocene tri stavce a vyskocenu lopatku mam pocit nevolnosti nechut do jedla nervozita a rychle busenie srdca aj po odblokovani krcnej chrbtici sa nic nemeni mydocam 150mg mi nerobi dobre pomozte mi co mam robit

icka

JULČA: to čo opisuješ ako sa ti prejavuje choroba je podľa mňa panická porucha + tetánia.Zájdi k neurológovi nech ti urobí test.poznám to tiež sa na to liečim.Lieči sa to antidepresívami.

Julča

Prosim vas ludia.. v poslednej dobe ma často boli hlava,toči sa mi hlava je mi stale zle, nechuti mi jesť, je mi na vracanie a som stale unavena.. čo to môže byť? fakt už ma ot nebavi ked pridem každy deň zo školy a vždy mi je zle... kedysi davnejšie ma asi tri krat do tyžna bolela hlava .. ale vrja bolo všetko okey.. potom ot nejako prestalo.. mala som aj zablokovany nejaky sval pri krčnej chrbtici..

rozi

Príde to náhle,niekedy ako na odpadnutie.Už som si myslela,že so svojou psychikou to nemám v poriadku.Teraz viem,čo môže robiť chrbtica.....Najhoršie je na tom to,že sa bojím byť doma sama....čo ak odpadnem????!!!....

rozi

čo dokáže chrbtica,to som si ani nemyslela, Pri uzavretých priestoroch,vo vlaku či autobuse som mala pocit,že odpadnem.Teraz chodím na rehabilitácie,viem,že tomu je na príčine chrbtica

Rebeka0001

Dobry den. Mam 28 rokou, a moj problem spociva, v patnickach. Teda aspon v jednej v lavej strane.Podla doktorky ju mam stiepnutu, teda az rosipanu, podla rengenu, cez leto sa s tym da zit ale ked nastanu chladne dni, zacne sa to ozyvat, minuly rok som behala len po pohotovostiach, je to strasna bolest. Chcela by som s tym nieco spravit, ale doktorka mi operaciu neschvaluje. poradte mi dakujem.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krčna chrbtica, pocit na odpadnutie - Fórum - ZDRAVIE.sk